Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U
4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Hand ingekleurde gravure op papier uit ca. 1895, "Eagle Owls", 15x19cm. Cond.: G
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Franse litho 20e eeuw, "Chasse avec chien d'Arret", 36x28cm. Cond.: U
Gesig. v.d. Linden, olieverf op linnen, vaas met orchideen. 24x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Kerkingang Enschede, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U