03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Vaas met bloemen
Resultaat: 20 EUR

Ongesig., olieverf op paneel 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen. 38x44cm. Cond.: G

Treurende clown
Resultaat: 20 EUR

Ongesig., treurende clown, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond.: M

P.Horak
Resultaat: 19 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, papegaai 30x37cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 19 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winterlandschap met figuren, 50x70cm. Cond.: G

Aquarel Leo Kurpershoek
Resultaat: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Plaat met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.

Jan van Delft
Resultaat: 15 EUR

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

Art Deco damesportret
Resultaat: 15 EUR

Art Deco damesportret, aquarel op papier, 22x30cm. Cond.: G

Prent
Resultaat: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Gravure
Resultaat: 5 EUR

Lithografie Chapelle du St. Sepulcie, 30x20cm. Cond.: R