Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge Trias
Resultaat: 80 EUR

Horloge, automaat met chronograaf, merk Trias ø4cm.

Robijnring WG
Resultaat: 80 EUR

Robijnring WG 750/000 met 9 fijne gefacceteerde robijnen samen 0.82 ct. in zeer goede kleur, Ø 55,2.7 gr.

Diverse oorstekers
Resultaat: 80 EUR

Diverse oorstekers, en hangertjes

Camee
Resultaat: 70 EUR

Camee, te gebruiken als hanger en als speld. Mooi bewerkte omranding.4x3 cm.

Parel collier
Resultaat: 70 EUR

Barok akoyakweekparel collier L.41 cm., met sluiting GG 585/000, parels ca.7 mm.

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Resultaat: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, snek, ankergang.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, snek, ankergang.

Diverse granaatsieraden
Resultaat: 50 EUR

Diverse granaatsieraden,w.o. oorstekers,oorhangers en een broche

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang.

Hanger
Resultaat: 45 EUR

Hanger schuimgoud 2.3 gr.