Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G
Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
Zeldzaam zilveren, 835/000, wasklosje met floraal drijfwerk voorzien van oud belastingkeur. ca 1840 ø 2.5 cm Cond G
Zilveren jamlepel, 835/000, met gebogen steel en haakje. Montuur Haags lofje. MT: Gerritsen en Van Kempen, Zeist ca 1930. Lengte 18 cm ca. 43 gr. Cond G-U
Slavenband zilver 835/000 met bedels. Getorste slavenband, ø 4mm, met 13 bedels, o.a. een engel, trambourijn rolschaats en vogelkooi. ø 49x59 mm, Voorzien van bakslot en veiligheid. ca. 26,05 gr.
Parelcollier, multicolour met GG 585/000 bolsluiting. Collier van parels gemaakt van parelmoer uit zuidzee oesters, ø 12 mm, in zwart, grijs, groen en beige tinten. Lengte 47 cm
Twee ringen GG 750/000 met filligrainbewerking. Twee ringen, een bandring, breedte 6 mm met gegraveerde bewerking en filligrain, ø 53, en een uitlopende ring met aan de bovenzijde tevens een gegraveer...
Streekhanger GG 585/000. Fraaie antieke streekhanger, ca 1900, ovaal met filligrain en knopjes en versierd met kwastjes. Iets gedeukt. Grootte 42x18 mm. ca 2.2 gr.
Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.