Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos ansichtkaarten, Nederland
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G

2 Lederen koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G

Bentheimer bakje
Resultaat: 180 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x99x51cm.

2 Zandstenen bollen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G

2x Tuindecoratie
Resultaat: 325 EUR

Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G

Buste scheepvaart
Resultaat: 70 EUR

Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G

Opgezette roofvogel
Resultaat: 50 EUR

Opgezette buizerd op boomstam 75x70x50cm. Cond.: G

Zwaard
Resultaat: 50 EUR

Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G

Beurs, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G

Schilderij, Bosboom
Resultaat: 500 EUR

J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G

Zilveren wasklosje
Resultaat: 80 EUR

Zeldzaam zilveren, 835/000, wasklosje met floraal drijfwerk voorzien van oud belastingkeur. ca 1840 ø 2.5 cm Cond G

Zilveren jamlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, met gebogen steel en haakje. Montuur Haags lofje. MT: Gerritsen en Van Kempen, Zeist ca 1930. Lengte 18 cm ca. 43 gr. Cond G-U

Armband bedels
Resultaat: 40 EUR

Slavenband zilver 835/000 met bedels. Getorste slavenband, ø 4mm, met 13 bedels, o.a. een engel, trambourijn rolschaats en vogelkooi. ø 49x59 mm, Voorzien van bakslot en veiligheid. ca. 26,05 gr.

Parelcollier multicolour
Resultaat: 115 EUR

Parelcollier, multicolour met GG 585/000 bolsluiting. Collier van parels gemaakt van parelmoer uit zuidzee oesters, ø 12 mm, in zwart, grijs, groen en beige tinten. Lengte 47 cm

Twee ringen GG
Resultaat: 90 EUR

Twee ringen GG 750/000 met filligrainbewerking. Twee ringen, een bandring, breedte 6 mm met gegraveerde bewerking en filligrain, ø 53, en een uitlopende ring met aan de bovenzijde tevens een gegraveer...

Streekhanger GG
Resultaat: 75 EUR

Streekhanger GG 585/000. Fraaie antieke streekhanger, ca 1900, ovaal met filligrain en knopjes en versierd met kwastjes. Iets gedeukt. Grootte 42x18 mm. ca 2.2 gr.

Schaal Indonesisch zilver?
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U

Zilveren koffieservies op dienblad
Resultaat: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Petrus Regout set
Resultaat: 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.