Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G

Twee zakhorloges
Resultaat: 25 EUR

Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.

Zilveren sardinevork
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U

Zilveren bestek
Resultaat: 1.100 EUR

Zilveren bestek, 84 zolotniks, 875/000, met fijn gegraveerde stelen en heften, versierd met Oosters floraal decor. Bestaand uit een soep- en sauslepel, vleestang, 2 opdienlepels, 6 tafelvorken, 6 -lep...

Lot diverse gouden sieraden
Resultaat: 120 EUR

Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.

Groot bloedkoralen collier
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai bloedkoralen collier met grote koralen. Verlopend collier met tonvormige koralen, ø 8x8-21x14 mm, met enkele insluitsels. Bevestigd aan een geelgouden, 585/000 sluiting met ovaal gesle...

Imari vaas, zilveren dop
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm

Theebus China 18e eeuw + 1x Duits
Resultaat: 50 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R

12-Delig theeserviesje, Tsjechoslowakije
Resultaat: 40 EUR

12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)

6 Chinese miniatuurvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G

Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe
Resultaat: 240 EUR

Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 240 EUR

Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...

3 Fam Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G

Marmeren vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G

3 Delen Kosta Boda, K. Engmann
Resultaat: 160 EUR

Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Bronzen kat
Resultaat: 95 EUR

Grote egyptische bronzen kat, 2e helft 20e eeuw 47cm Cond:G

Boulle stijl niervormig kastje
Resultaat: 240 EUR

Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm

Franse pendule, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G

Frans klokkenstel
Resultaat: 330 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R

Oosterse zonnewijzer + kompas
Resultaat: 440 EUR

Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G

Antieke plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke hanglamp omstreeks 1890 met matglazen kap en messing armatuur 30x13ø Cond:G

Paraplustandaard
Resultaat: 50 EUR

Oude messing paraplustandaard in parapluvorm omstreeks 1930, in goede staat.