Groot oud Perzisch kleed, rood met florale decors, in goede staat 200x310cm
Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G
Oud zijden kleed, ivoorkleurig met blauw in goede staat 155x90cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm
Drie oude Perzische kleden, 1 maal kameelkleed Afghaans 168x18 cm, 1 loper, meerkleurig 147x54cm, 1 maal loper meerkleurig Jalameh 142x62cm Cond:G
Oud Perzisch fijgeknoopt kleed, rood met florale decors, in goede staat, 172x224cm
Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm
Twee oude Perzische kleedjes Sumack, in goede staat 130x40 cm Cond:G
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed, handgeknoopt met floraal decor 270x175cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed (India) handgeknoopt met floraal decor, 246x178cm Cond:G
Oud briek rood perzisch kleed, fijngeknoopt en in goede staat 177x123cm
Oud Perzisch kleed Herez met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 230x315cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Twee kleine oude Perzische kleden/loper 91x60cm en 80ø Cond:R/G
Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G
Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden (1x iets sleets) 95x158cm. en 143x110cm. Cond.: R-G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten zwart/blauw/creme/bruin 124x214cm. Cond.: G