Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...
Antieke Franse pendule omstreeks 1870, voorstelling vrouw met wereldbol, met 8 daags uurwerk en halfuurslag(compositiemetaal) 43x40x13cm Cond:G
Antieke Franse pendule met rood marmer en compositiemetalen figuur met bloem, omstreeks 1890, 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 58cm
Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R
Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M
Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm
Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm
Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Oude Hollandse Zaanse klok, 2e helft 20e eeuw, met atlas en bronzen ornamenten, in goede staat 54cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten en Westminster uurwek en maanstand, 105cm Cond:G
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G
Antieke Franse figuren pendule met vergulding, omstreeks 1870, voorstelling vissend meisje(compositiemetaal) 8 daags uurwerk met halfuurslag, 33x39x14cm Cond:G