Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ype Wenning, stadsgezicht
Resultaat: 30 EUR

Twee Ype Wenning 1879-1959, stadsgezicht met gracht, dorpsgezicht met beek, gemengde techniek op papier, en houtskool op papier 10x7,5 en 10x14cm Cond:G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G

Perzisch aquarel
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 900 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G

Schilderij, Adri Pieck
Resultaat: 400 EUR

Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.

Fritz Menzel
Resultaat: 30 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Hollands ijsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met beek
Resultaat: 50 EUR

P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael
Resultaat: 60 EUR

W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, Russische School
Resultaat: 80 EUR

Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Resultaat: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

3 Japanse kunstwerken
Resultaat: 425 EUR

Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G

Schilderij, Hans Bulder
Resultaat: 300 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, mensen aan de kade
Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G

Strandgezicht van Noort
Resultaat: 340 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G

W.van Dok 4-luik
Resultaat: 160 EUR

W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek
Resultaat: 1.300 EUR

Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 7.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.

Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)
Resultaat: 190 EUR

Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Resultaat: 35 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G