Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm
Antieke ivoren Oosterse Ganesha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G
Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R
Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...
Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G
Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren schelpvormig gesneden figuur, voorstellende een oester met vis, bosgezicht en figuren 7x8x4 Cond:G
Grote antieke Chinese figuur omstreeks 1900 voorstellende een chinese oude man met wandelstok 18cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke, China of Japan, gesigneerd, voorstellende twee Chinese jongeren spelende met voorradzak 3x4x2cm cond:G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G
Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G
Benen kompas met zonnewijzer, graden aanduiding, diverse plaatsen Amerikaanse kust. made by Ansonia clock USA, 20e eeuw 9x6x2cm 20e eeuw Cond:G
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm