Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Bronzen kat
Resultaat: 95 EUR

Grote egyptische bronzen kat, 2e helft 20e eeuw 47cm Cond:G

Bronzen beeld, sigarenroker
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een sigaarrokende man, met zwart marmeren sokkel, gesigneerd:Major Flagstiff, in goede staat 47x18x22cm

Bronzen beeld, stilte
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellende een mannelijk profiel met stilte aanduiding, gemonteerd op marmeren sokkel Cond:G

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G

Composiet beeld, discuswerper
Resultaat: 130 EUR

Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G

2 Antieke lansdragers
Resultaat: 900 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...

Kunstobject
Startprijs 30 EUR

Kunstobbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 160 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Beeld, visser
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

2 Houten beelden
Startprijs 80 EUR

Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G

Beeld, engel met putti
Resultaat: 140 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

Bronzen plaquette, Plechelmus
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G

Beeld, man op rots
Resultaat: 180 EUR

Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G

Antieke engel
Resultaat: 100 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G

2 Beelden, schermers
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke compositiemetalen degen schermers omstreeks 1900. H. 61cm Cond:G

Groot beeld, Madrassi
Resultaat: 325 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

Bronzen beeld naar Dali
Resultaat: 85 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm

Samac beeld
Startprijs 180 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

Jugendstill dame met reeën
Resultaat: 180 EUR

Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G

Beeld, A. Moreau
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G

Chinees houtgesneden figuur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.

Houtgesneden Guan Yin
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm

Houten heilig figuur
Resultaat: 110 EUR

Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R