Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.
Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.
Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.
Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G
Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.
Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.
Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Acht gesigneerde kunstglazen karaffen diverse signaturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-16cm
Drie delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien) uit de serie "Sattelite": 1x grote schaal 21,5x12cm., 1x fles/vaas 17,5x30x6,5cm. en 1x vaas 29xø10cm. Allen in zeer goede staat.
Twee fraaie Kosta Boda vazen (nr. 49761, Monica Backström), gesigneerd en in goede staat 25,5xø13,5cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G