Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vaas, zilveren dop
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm

Theebus China 18e eeuw + 1x Duits
Resultaat: 50 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R

12-Delig theeserviesje, Tsjechoslowakije
Resultaat: 40 EUR

12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)

6 Chinese miniatuurvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G

Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe
Resultaat: 240 EUR

Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 240 EUR

Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...

3 Fam Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G

Marmeren vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 240 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Chinese vaas, zilveren deksel
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R

2x Capodimonte, G. Cappe
Resultaat: 240 EUR

Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G

Chinese schotel
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

Vier Makkumse borden
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Hollandse Makkums polychrone keramieken borden, drie borden met geschulpte rand, allen met floraal en vogel decor, 20,5x28ø cm Cond:G

3 Hummel figuren
Resultaat: 75 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Strolling along", 1x "Book Worm" nr. 8 en 1x "Little shopper" nr. 96., 10-12cm. Allen in goede staat.

5x Hummel
Resultaat: 60 EUR

Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...

3 Grote Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.

Imari vaas met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G

Porseleinen servies, Haviland
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...

Antiek servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...

3 Aardewerken schalen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G

4 Delen Chinees met zilver
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G

Pors. vaas, blauw/wit
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G