Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.
Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.
Fraai Hollands zilveren visbestek, model Haags Lofje. 835/000. Zes persoons in cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: Y 1958 Totaal ca. 496 gr.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.
Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.
Hollands zilveren 835/000 boerenjongens lepel met getorste steel en versierd met parelrand. Fa. wed.Johannes Franciscus van der Broek, JL: e 1889, L. 24cm., ca. 58gr.Cond.:U
Vier delig zilveren koffieservies, Thailand, 925/000 bestaande uit een ovaal dienblad met schulpen bewerking in de rand, een koffiekan, melkkan en suikerpot. Rondom Oosterse bewerking en een pijnappel...
Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G
Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Twee antieke hoedendozen omstreeks 1900 met zwarte hoge hoeden, in goede staat 20-23cm Cond:G
Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.