Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Iittala ijseend Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 200 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.

Iittala Auerhoen, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.

Iittala fazant, Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.

Zilveren visbestek, 6-persoons
Resultaat: 270 EUR

Fraai Hollands zilveren visbestek, model Haags Lofje. 835/000. Zes persoons in cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: Y 1958 Totaal ca. 496 gr.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.

Iittala Noordse stern (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 130 EUR

Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.

Iittala korhoen,
Resultaat: 155 EUR

Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.

Spiegel + Perzische map
Resultaat: 1.100 EUR

Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.

Iittala plevier, Oiva Toikka
Resultaat: 190 EUR

Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.

Zilveren boerenjongens lepel
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren 835/000 boerenjongens lepel met getorste steel en versierd met parelrand. Fa. wed.Johannes Franciscus van der Broek, JL: e 1889, L. 24cm., ca. 58gr.Cond.:U

Zilveren 4-delig koffieservies
Resultaat: 500 EUR

Vier delig zilveren koffieservies, Thailand, 925/000 bestaande uit een ovaal dienblad met schulpen bewerking in de rand, een koffiekan, melkkan en suikerpot. Rondom Oosterse bewerking en een pijnappel...

Antieke opaline bolvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G

4x Kosta Boda, B. Vallien
Resultaat: 140 EUR

Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 200 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.

Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 120 EUR

Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Resultaat: 1.700 EUR

Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.

Pendule met beeld
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

2 Hoeden in doos
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke hoedendozen omstreeks 1900 met zwarte hoge hoeden, in goede staat 20-23cm Cond:G

Divers linnen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.