Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schildpad klok met console en brons
Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...

Engelse staande klok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...

Eikenhouten staande klok, orgelstaven
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...

Engelse klok
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G

Engelse tafelklok, 8 bellen
Resultaat: 2.900 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...

Engelse bracketklok, 6 bellen
Resultaat: 4.350 EUR

Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...

Franse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Engelse tafelklok met snek
Startprijs 800 EUR

Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartieslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G

Klokkenstel, Louis Seize stijl
Startprijs 750 EUR

Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...

Tafelklok, groot uurwerk
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R

Franse haancomtoise
Resultaat: 240 EUR

Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G

Capucine klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R

Vergulde Empire pendule
Resultaat: 1.100 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 400 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G

Capucine klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...

Engelse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G

Pendule met putti
Startprijs 750 EUR

Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 75cm C...

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G

Franse tafelklok
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G

Grote reiswekker
Startprijs 300 EUR

Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm

Staartklok met mechaniek
Resultaat: 160 EUR

Antieke vurenhouten Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk en scheepjesmechaniek (geen deurtje voor). Huwelijk van uurwerk en (beschilderde) kast 146cm. Cond.: R

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 120 EUR

Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R

Frans klokkenstel
Resultaat: 550 EUR

Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G

Westminster Boulle klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G

Franse zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G

Electrische fabrieksklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G

Antieke pupklok
Resultaat: 90 EUR

Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G

Frans marmeren pendule, 4 zuilen
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse wit marmeren Louis Seize stijl zuilenpendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 41cm in goede staat.

Klok, vorm van een toren
Startprijs 475 EUR

Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm

Boulle console klok
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...

Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G

Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 140cm Cond:G

Noten regulateur
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, mogelijk Lenzkirch, alleen genummerd 108216 omstreeks 1880 in goede staat 96cm

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm

Friese stoelklok ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 180 EUR

Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.

Wortelnoten ingelegd klokje
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G

Mahonie zuilenpendule
Resultaat: 650 EUR

Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G

Klokkenmannetje
Resultaat: 50 EUR

Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G

Marmeren 3-delig klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren Art Nouveau pendulestel omstreeks 1900 (drie soorten natuursteen) gemerkt: G. Allion Pontoise met bronzen ornamenten en druivenranken, 8 daags uurwerk halfuurslag 21-35cm Cond:G

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 390 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G

Marmeren klokkenstel, brocot
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R

Art deco wandklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G

Staande klok met mechaniek
Startprijs 2.250 EUR

Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm

Klokkenstel 1920
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G

Pendule met paard
Startprijs 200 EUR

Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G

Tafelklok met messing
Resultaat: 40 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.

Westminster regulateur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.

Franse bronzen pendule ca. 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G

Ronde reiswekker
Startprijs 80 EUR

Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G

Eikenhouten Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.

Reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse reiswekker met seconden aanduiding en slagwerk op bel, omstreeks 1900 in goede staat 15x7x6cm

Antieke klok
Startprijs 60 EUR

Antieke grenenhouten staartklok met Schwarzwald uurwerk, functies niet getest 133cm. Cond.: R

Romantische pendule met dame
Resultaat: 85 EUR

Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm

Staartklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok in goede originele staat, 148cm Cond:G

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, slagwerk met 1 hamer op spiraal, Corinthische zuilen slagwerk 21x10x9cm Cond:G

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G

Zaanse klok
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Zaanse klok
Resultaat: 35 EUR

Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

2 Reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

3-Delig klokkenstel
Startprijs 275 EUR

Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...

Pubklok, 80-er jaren
Startprijs 50 EUR

Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G

Romantische pendule, paard
Resultaat: 80 EUR

Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm

3-Delig klokkenstel
Startprijs 360 EUR

Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag

Sallands klokje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G

Frans marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G

Frans klokkenstel
Resultaat: 330 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R

Zwart marmeren pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm

Hindelopen beschilderde tafelklok
Startprijs 40 EUR

Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm

Hindelopen beschilderde regulateur
Startprijs 40 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 100 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok met schotelvormige houten cijferblad, in goede originele staat 35x25x15cm

Schwarzwalder klokje
Startprijs 60 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Friese staartklok, 3-gewichter
Resultaat: 110 EUR

Oude Westminster Warmink Friese staartklok met maanstand en notenhouten kast, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm Cond;G

BimBam klok
Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Oude Friese staartklok met maanstand, 3 gewichten en Westminster slag op 8 staven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, messing, met emaille wijzerplaat, slagwerk met twee hamers op spiraal, afroepbaar door drukknop 17x10x9cm Cond:G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm

Art Deco tafelklok
Startprijs 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm

Tafelklok, Warmink
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm

Eiken wekkerklokje, kasteel
Resultaat: 60 EUR

Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm

Tafelklokje, slinger voor
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Schmid Vorderzappfler tafelklok, 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld(mechanisch) 18x14x4cm Cond:G

Skeletklokje
Startprijs 50 EUR

Messing skeletklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, 8 daags uurwerk met halfuurslag op bel, in zeer goede staat 33cm

Messing lantaarnklok
Startprijs 80 EUR

Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Romantische pendule
Resultaat: 75 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M

Eiken tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm

Messing pendule
Resultaat: 35 EUR

Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G

Klok met vrouw
Resultaat: 140 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R

Engels staand klokje
Startprijs 350 EUR

Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G

Boulle stijl pendule
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm

Klokkenstel, Leon Bureau
Resultaat: 700 EUR

Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...

Weense regulateur, 1 gewicht
Startprijs 225 EUR

Antieke notenhouten regulateur omstreeks 1870, weekloper zonder slagwerk, in goede staat 102cm

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G