Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...
Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartieslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G
Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G
Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm
Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G
Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...
Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G
Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 75cm C...
Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G
Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm
Antieke vurenhouten Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk en scheepjesmechaniek (geen deurtje voor). Huwelijk van uurwerk en (beschilderde) kast 146cm. Cond.: R
Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R
Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...
Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G
Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G
Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G
Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G
Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G
Grote Franse wit marmeren Louis Seize stijl zuilenpendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 41cm in goede staat.
Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm
Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 140cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur, mogelijk Lenzkirch, alleen genummerd 108216 omstreeks 1880 in goede staat 96cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.
Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G
Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G
Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G
Franse marmeren Art Nouveau pendulestel omstreeks 1900 (drie soorten natuursteen) gemerkt: G. Allion Pontoise met bronzen ornamenten en druivenranken, 8 daags uurwerk halfuurslag 21-35cm Cond:G
Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G
Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R
Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G
Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm
Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G
Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.
Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.
Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.
Antieke Franse reiswekker met seconden aanduiding en slagwerk op bel, omstreeks 1900 in goede staat 15x7x6cm
Antieke grenenhouten staartklok met Schwarzwald uurwerk, functies niet getest 133cm. Cond.: R
Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok in goede originele staat, 148cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, slagwerk met 1 hamer op spiraal, Corinthische zuilen slagwerk 21x10x9cm Cond:G
Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G
Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...
Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G
Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G
Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm
Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok met schotelvormige houten cijferblad, in goede originele staat 35x25x15cm
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Oude Westminster Warmink Friese staartklok met maanstand en notenhouten kast, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm Cond;G
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm
Oude Friese staartklok met maanstand, 3 gewichten en Westminster slag op 8 staven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm
Grote antieke Franse reiswekker, messing, met emaille wijzerplaat, slagwerk met twee hamers op spiraal, afroepbaar door drukknop 17x10x9cm Cond:G
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm
Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm
Oude Duitse Schmid Vorderzappfler tafelklok, 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld(mechanisch) 18x14x4cm Cond:G
Messing skeletklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, 8 daags uurwerk met halfuurslag op bel, in zeer goede staat 33cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M
Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm
Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G
Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R
Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Antieke notenhouten regulateur omstreeks 1870, weekloper zonder slagwerk, in goede staat 102cm
Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G