Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle stijl niervormig kastje
Resultaat: 240 EUR

Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm

Swarovksi ijsbeer (837477)
Resultaat: 250 EUR

Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat

Swarovski Assepoester (255108)
Resultaat: 150 EUR

Swarovski Assepoester (255108), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde trap, armen, hoofd en voetje. Rozetten op de mouw en strik van de jruk zijn van rose kristal. 14,8x10cm. Inclusief het loss...

Swarovski merrie(860864)
Resultaat: 175 EUR

Swarovski merrie (860864), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal (manen en staart zijn van mat kristal). 14,5x13,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski bloemschikking (252976)
Resultaat: 170 EUR

Swarovski Maxi bloemschikking (252976), drie gefacetteerde bloemen met gele harten van topaas-kristal, geheel op gefacetteerde voet 15,5x7cm. In goede staat en in originele doos.

Swarovski dolfijn (221628)
Resultaat: 150 EUR

Swarovski dolfijn prestige (221628), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 21cm. In originele doos en in goede staat.

Iittala Gans, Oiva Toikka
Resultaat: 450 EUR

Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.

Iittala Auerhoen, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 225 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.

Iittala korhoen,
Resultaat: 155 EUR

Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.

Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 120 EUR

Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.

Iittala plevier, Oiva Toikka
Resultaat: 190 EUR

Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.

Swarovski hertenbok (291431)
Resultaat: 130 EUR

Swarovski hertenbok (291431), uitgevoerd in helder kristal met zilverkleurig gewei, staand op gematteerde voet 17,5x14cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski dekseldoos (210793)
Resultaat: 80 EUR

Swarovski Astro dekseldoos (210793), uitgevoerd in mat kristal. Het handvat is in de vorm van een asterbloem met 3 blauwe stenen ø10cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski waterlelie kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Swarovski waterlelie kandelaar (119747), in de vorm van een waterlelie (large) ø13,5cm. in goede staat en met originele doos.

Swarovski kom (168082)
Resultaat: 85 EUR

Swarovski Colorado kom (168082), uitgevoerd in helder kristal, staand op 3 gekleurde bolpootjes 12x12cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski olifant (678945)
Resultaat: 80 EUR

Swarovski olifant moeder (678945), lichaam van gefacetteerd helder kristal. De poten, slurf, slagtanden en staart zijn van glad kristal. Ogen van jet kristal, 11,5x11cm. In originele doos en in goede ...

Swarovksi leeuw (269377)
Resultaat: 80 EUR

Swarovksi leeuw op rots (269377), uitgevoerd in helder kristal staand op een gematteerde voet. 4,5x12cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski waterlelie (010001)
Resultaat: 70 EUR

Swarovski kandelaar (010001) in de vorm van een waterlelie (medium) ø9,5cm. in goede staat en met originele doos.

Swarovski Beer (243880)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski Grizzly beer (243880) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen 9x7,5cm. In goede staat en met originele doos.

Swarovski ballerina (236715)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski ballerina (236715), uitgevoerd in helder en gematteerd kristal. Voorzijde van de jurk en haar met diverse roze steentjes. Ogen zijn licht saffierkleurig. 13,5x7cm. In goede staat en in origi...

Swarovski dromedaris (247683)
Resultaat: 80 EUR

Swarovski dromedaris (247683), uitgevoerd in helder kristal, staand op gematteerde voet. Ogen zijn van geel/groene kristalsteentjes 12x11,5cm. In goede staat en in originele doos.

Swarovski giraffe (236717)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski giraffebaby (236717) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, H.: 13,9cm. Cond.: G

Swarovski schip (162882)
Resultaat: 180 EUR

Swarovski schip (162882) uitgevoerd in helder kristal met gematteerde vlaggen. Inclusief een spiegel waarop "Santa Maria" staat en in originele doos. 11,5x9,5cm. Cond.: G

Swarovski pinguïn (627068)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski pinguïn vader (627068) uitgevoerd in helder kristal met grote facetten H: 13cm., in originele doos en in goede staat.

Swarovski Zeearend (248003)
Resultaat: 100 EUR

Swarovski Amerikaanse zeearend (248003) uitgevoerd in gefacetteerd en glad helder kristal. Snavel is van light Topaz en ogen zijn van Paradise Blue Crystal. Gematteerde kop, nek en staart. 12,8x7,5cm....

Swarovski tijger (220470)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen L.: 13,8cm. In goede staat en in originele doos.

Swarovski hond (289202)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski hond (289202), uitgevoerd in helder kristal met grote facetten. Zilverkleurige halsband met saffierkleurige kristalsteentjes H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski buffel (624598)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski buffel (624598), uitgevoerd in helder kristal L.: 15,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski hert (247963)
Resultaat: 130 EUR

Swarovski hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten. Zwarte neus en ogen, 9x8,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski waterlelie (011867)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kandelaar (011867) in de vorm van een waterlelie (klein) ø7,6cm. in goede staat en met originele doos.

Swarovski draak (238202)
Resultaat: 80 EUR

Swarovski draak (238202), uitgevoerd in helder kristal zonder facetten met ogen van licht topaas 15x8,2cm. Compleet met losse bal en teakhouten sokkel. In originele doos en in goede staat.

Swarovski pinguïn (627067)
Resultaat: 70 EUR

Swarovski pinguïnmoeder met baby (627067), uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski paard (221609)
Resultaat: 110 EUR

Swarovski Arabisch volbloed (221609), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde staart en manen L.: 11cm. Geheel staand op mat kristallen basis. In originele doos en in goede staat

2x Swarovski: ster + paperweight
Resultaat: 110 EUR

Twee delen Swarovski: 1x kandelaar ster medium (119430), uitgevoerd in volledig gefacetteerd kristal ø9,3cm. en 1x paperweight (238167) van helder gefacetteerd kristal ø7,5cm. Beide in originele doos ...

2x Swarovski: reiger + vogel
Resultaat: 110 EUR

Twee delen Swarovski: 1x zilverreiger (221627), uitgevoerd in helder kristal met zwarte veren op de kop en amberkleurige snavel. H.: 14cm., 1x arend (624599), uitgevoerd in helder gefacetteerd krista...

2x Swarovski kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Twee Swarovski kandelaars: 1x Swarovski kandelaar (207012) met blauwe accenten en kaarsenhouder in bloemvorm 16xø6cm in originele doos, 1x kleine ronde kaarsenhouder in (mogelijk niet originele) doos....

2 Swarovski luipaarden (183225 + 217093)
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Swarovski: 1x jachtluipaard (183225), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 10cm. en 1x luipaard (217093), uitgevoerd in helder kristal L.: 13,5cm. Beide in originele doos en in ...

Swarovski ananas + planeet
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Ananas groot (010044) van gefacetteerd kristal met goudkleurige gehamerde bladeren H.: 10,5cm. en 1x Crystal Planet (238985) met een vredesduifje en metalen lauwertakje, gehee...

Swarovski engel + kat
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Engel (194761), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd en handen H.: 9,5cm. en 1x kat (289478), uitgevoerd in helder kristal met grote facetten en groene halsband H...

2x Swarovski: haai + dolfijn
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Swarovski: 1x baby haai (269236), helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. en 1x dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad en gefacetteerd kristal, ogen van S...

Swarovski paard + beer
Resultaat: 120 EUR

Twee delen Swarovski: 1x witte hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde manen en staart H.: 10,5cm. en 1x grizzly jong (261925) met gladde kop en gefacetteerd lichaam met zilverkl...

3x Swarovski (Muziek)
Resultaat: 90 EUR

Drie delen Swarovski: 1x vleugel met kruk (174506), uitgevoerd in helder kristal 6,7x5,5cm., 1x viool (203056) van helder kristal met metalen standaard en strijkstok L.: 10,5cm. en 1x saxefoon (211728...

3 Delen Swarovski: 2x uil, 1x toekan
Resultaat: 90 EUR

Drie delen Swarovski: 1x uil (010022), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd aangezicht waarin goud/gele ogen 5x6,5cm., 1x kleine uil, uitgevoerd in helder kristal met gematteerd aangezicht waar...

4 Delen Swarovski (boot, zwanen, oester)
Resultaat: 110 EUR

Vier delen Swarovski: 1x zwaan groot (010005), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal met gladde nek en kop 6,3x6cm., 1x kleine zwaan van helder en gefacetteerd kristal 4x3,5cm., 1x pareloester (01...

Murano tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Murano glazen tafellamp met blauw glas en chroom, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø48cm.

Iittala Noordse stern (jaarvogel), Oiva Toikka
Resultaat: 130 EUR

Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.

Iittala fazant, Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.

Iittala ijseend Oiva Toikka
Resultaat: 160 EUR

Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 200 EUR

Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 200 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.

Boheemse vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.

2 Kunstglazen pijpvaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.

Glazen bonbon dekseldoos, Loetz
Resultaat: 120 EUR

Prachtige antieke Loetz glazen dekseldoos omstreeks 1900 met verwikkelde armatuur (bohemen) blauw/groen, in goede staat 19x13ø

2 Glas sculpturen
Startprijs 30 EUR

Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.

3 Delen glas/kristal
Resultaat: 50 EUR

Drie delen glas/kristal: 1x Kosta Boda ovale gestreepte schaal, gesigneerd B. Valline (nr. 50143) 19x15x9cm., 1x hoge vaas, gemerkt "Defne Koz for HWC eqiza by Sottsass associati" 30,5xø11,5cm. en 1x ...

Venetiaanse spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R

3 Costa Boda kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Drie prachtige Costa Boda kristallen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, design A. Ehrner in goede staat 20-27cm.

6 Glazen, Eilsenhoff
Startprijs 30 EUR

Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.

2 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR

Set 19e eeuwse kristallen karaffen in goede staat 30x14cm

6 Vazen kunstglas
Startprijs 60 EUR

Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G

Wijnglas, gesigneerd Web
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd geslepen kristallen wijnglas, Webb, 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x7,7ø cm

2 Opaline pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee handbeschilderde opaline glazen vazen ca. 1900 met floraal decor in goede staat 27xø14cm.

Swarovski tulpen sets incl. displays
Resultaat: 60 EUR

Twee Swarovski tulpensets: 1x grote set met rode, gele en blauwe tulp staand op metalen display 15x10,5x3,5cm. en 1x kleine metalen display met 3 rode, 3 gele en 3 blauwe tulpjes 6x6x3,5cm. Alles in g...

3 Delen Swarovski
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Oldtimer uitgevoerd in helder kristal 8,3,5x3cm., 1x Windmolen (Cyrstal Moments), gemaakt van helder kristal en gold-plated metalen delen 5,5x6,5x3cm. en 1x kinderwagen (Jeugd...

3 Swarovski hondjes
Resultaat: 110 EUR

Drie Swarovski hondjes: 1x staande poedel met zwarte oogjes en neus 4,5x4,5x2,5cm., 1x mini tekkel met gefacetteerd lichaam, kleine matte staart en zwarte ogen en neus 5x2,5x2,5cm. en 1x staande dalma...

Romeins glazen vaasje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Romeins glazen vaasje omstreeks 100 voor Christus tot 100 jaar na Christus, in zeer goede staat 6x4,5cm

15 Delen glas/kristal
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G

2x Iittala Finland vogels
Resultaat: 170 EUR

Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.

3x Iittala Finland vogels
Resultaat: 180 EUR

Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.

Kristallen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm

Verboeket, glazen set
Startprijs 60 EUR

Twaalf oude gekleurde Verboeket glazen 20e eeuw 5,5-9cm. Cond.: G

3 Delen glas, Beranek
Resultaat: 60 EUR

Drie delen glaswerk met paarse tinten, gemerkt Beranek Czech en onduidelijk gesigneerd (Tijar?): 1x kom 12,5x9,5cm., 1x vaas 15,5x10,5cm. en 1x vaar 22,5x11,5cm. Allen in goede staat

2 Glazen vasen
Resultaat: 100 EUR

Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G

Blauwe Murano vaas
Startprijs 30 EUR

Grote blauwe glazen Murano vaas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x22x14cm.

Diverse kristallen glazen
Startprijs 45 EUR

Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G

Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 30 EUR

Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm

Swarovski jaarstuk: Pierrot 1999
Resultaat: 80 EUR

Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...

Swarovski jaarstuk: Columbine 2000
Resultaat: 80 EUR

Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...

Swarovski jaarstuk: Harlequin 2001
Resultaat: 70 EUR

Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...

Swarovski jaarstuk: Isadora 2002
Resultaat: 110 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.

Swarovski jaarstuk: Antonio 2003
Resultaat: 90 EUR

Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...

Swarovski jaarstuk: Anna 2004
Resultaat: 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele doos en in goede sta...

3 Boheemse karaffen
Startprijs 50 EUR

Drie oude Boheems kristallen geslepen karaffen, blauwkleurig 20e eeuw in goede staat 27-30cm.

Glazen schaaltje, Muller
Resultaat: 85 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas omstreeks 1900,gesigneerd: Muller Freres 9x15,3ø Cond:G

Glazen vaas, knipoog
Resultaat: 150 EUR

Moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas met twee halve gezichten(ogen lippen neuzen) 21e eeuw 31cm Cond:G

2 Kosta Boda vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee fraaie Kosta Boda vazen (nr. 49761, Monica Backström), gesigneerd en in goede staat 25,5xø13,5cm.

4x Kosta Boda, B. Vallien
Resultaat: 140 EUR

Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...

3x Kosta Boda
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Kosta Boda met gevlekt motief in de kleuren wit/grijs/zwart, gesigneerd (A. Wilshom?) en genummerd (40213, 40213 en 40214): 1x Schaal 37x29x4cm., 1x ovale vaas 19x12,5x15cm. en 1x ovale va...

3x Kosta Boda, B. Vallien
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien) uit de serie "Sattelite": 1x grote schaal 21,5x12cm., 1x fles/vaas 17,5x30x6,5cm. en 1x vaas 29xø10cm. Allen in zeer goede staat.

3 Delen Kosta Boda, K. Engmann
Resultaat: 160 EUR

Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.

8 Kunstglazen flacons
Resultaat: 60 EUR

Acht gesigneerde kunstglazen karaffen diverse signaturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-16cm

7 Delen glas/kristal
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 7 delen glas/kristal: 1x Orrefors ovale vaas, gemerkt (GC-j8j4-42?) 15,5x15,5x11,5cm., 1x set van 3 Orrefors strakke kandelaren 15,5-21,5cm., 1x Karaf (Cristallo al piombo) 24,5x14,5cm., 1x ...

Asbak, France
Startprijs 150 EUR

Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U