Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen beelden, Coustou
Resultaat: 1.146 EUR

Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm

Houten Madonna
Resultaat: 1.500 EUR

Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M

Kunstobject Jliev
Resultaat: 850 EUR

Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

2 Antieke lansdragers
Resultaat: 900 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...

Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 1.300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 950 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 400 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 42cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 33cm. Cond.: G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder
Resultaat: 300 EUR

Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm

Olifant met berijder, 19e eeuw
Startprijs 1.300 EUR

Grote 19e eeuwse Oosterse metalen olifant met vrouwelijke ruiter, heeft een gewaad met cloissone techniek aan, in goede originele staat 53x48x19cm

Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 1.000 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G

Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.200 EUR

Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm

Groot bronzen beeld
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm

Art Deco beeld, hond
Resultaat: 100 EUR

Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G

Bronzen beeld naar Remington
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Madonna met kind
Startprijs 3.200 EUR

Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G

Bronzen hond E.Sicnard
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 58x37x23cm

Beeld, Villanis
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 650 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G

Brons, twee kinderen aan het vissen
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G

Bronzen Aziatische dame
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm

Bronzen faun, gesigneerd Kat
Resultaat: 128 EUR

Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.

2 Wit metalen beeldjes
Startprijs 225 EUR

Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G

Tempel op olifant
Startprijs 900 EUR

Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G

2 Grote samac beelden
Resultaat: 400 EUR

Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G

Bronzen staande naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G

Composiet beeld, discuswerper
Resultaat: 130 EUR

Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G

Composiet beeld, dame met hooivork
Resultaat: 125 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G

Composiet beeld, jongen met speelgoed
Resultaat: 125 EUR

Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R

Jugendstil composiet beeld
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R

Beeld. C. Willemsen
Resultaat: 800 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G

Bronzen beeld, jongen op paard
Resultaat: 275 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, jongeman met koren te paard, in goede staat 30x21x14cm

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 600 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse gesluierde vrouwen met hoofdlast, kruik etc., 3-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 4...

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 800 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 5 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 gesluierde Keniaanse vrouwen met vogel, hoofdlast, etc., 4-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: ...

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 415 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 400 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G

Borstbeeld
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G

3 Bronzen muzikanten
Startprijs 250 EUR

Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.

Art Deco beeld, hert
Resultaat: 100 EUR

Groot Art Deco beeld, voorstellende een bronstig Edelhert van compositie metaal, op natuurstenen sokkel(breuk) omstreeks 1920, 27x50x24cm Cond:R

Beeld brons
Startprijs 600 EUR

Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, Simon Carmiggelt
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.

Bronzen beeldje, v. Seifert
Startprijs 300 EUR

Victor Seifert 1870 1953 Duitsland, bronzen buste van een vrouw in klederdracht op marmeren sokkel, 12cm Cond:G

Figuur, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R

Compositie figuur
Startprijs 25 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G

Vernikkelde kakatoe
Resultaat: 45 EUR

Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G

Bronzen beeldje, edelman en vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen vergulde figuur 19e eeuws, gesigneerd J.du Bois Paris gemateerd op marmeren sokkel, in goede staat.

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G

2 Bretonse beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke eikenhouten Bretonse houtgestoken figuren omstreeks 1880(lichte wormbeval in console) 30,5cm Cond:R/G

Bronzen schedel
Resultaat: 200 EUR

Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G

Antiek beeld
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen figuur gemonteerd op houten voet, voorstellend een man op boeg (god Zeus) ca. 1900, H.:49cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.

Antiek beeld
Resultaat: 50 EUR

Antiek compositiemetalen figuur omstreeks 1880, Romein op canape originele zwaard mist 31x33x18cm Cond:R/G

Bronzen figuur ca. 1970
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm

Terracotta beeld
Startprijs 400 EUR

Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G

Houten heilig figuur
Resultaat: 110 EUR

Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R

Houten heilig figuur, 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G

Houtgesneden Guan Yin
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm

Chinees houtgesneden figuur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.

Chinees houtgesneden figuur
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese houtgesnede figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm

Houtgesneden buste
Startprijs 80 EUR

Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm

Brons verliefd stel
Startprijs 300 EUR

Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, ruiter
Startprijs 300 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G

Bronzen Art Deco kat
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zittende kat in Art Deco stijl op marmeren voet, gesigneer: Francois Ponpon, 45cm Cond:G

Bronzen leeuw
Resultaat: 325 EUR

Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm

Bronzen beeld, Son of the sun
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw Son of the Sun met monogram S.D met zwart marmeren sokkel, in goede staat 35x29x9,5cm

Beeld, A. Moreau
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G

6 Afrikaanse beelden
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 29-40cm.

3 Indonesische beelden
Startprijs 40 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 38-61cm.

4 Bronzen figuren
Startprijs 40 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G

Jugendstill dame met reeën
Resultaat: 180 EUR

Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G

Beeld, liefdespaar
Startprijs 30 EUR

Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 30 EUR

Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G

Bronzen staande man
Startprijs 220 EUR

Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm

Samac beeld
Startprijs 180 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

3 Figuren o.a. brons
Startprijs 35 EUR

Drie oude metalen figuren 20e eeuw: 1x ijzeren clown met kind, 1x modern figuur van compositie metaal en 1x bronzen middeleeuwse man met kijker, 12-17cm. Cond.: G

Bronzen hond
Startprijs 240 EUR

Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G

Bronzen beeld, handen
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Bronzen beeld naar Dali
Resultaat: 85 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm

Bronzen plaquette, herdershond
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen plaquette op hout gematteerd, voorstellende een herdershond 26x32x5cm

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G

Groot beeld, Madrassi
Resultaat: 325 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

2 Natuurstenen borstbeelden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Afrikaanse natuurstenen figuren 20e eeuw, 1drinkbeker met deksel en vrouwengezicht, 1 herenbuste 15-20cm

2 Terracotta figuren
Startprijs 150 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Beeld, vrouwe justitia
Startprijs 380 EUR

Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G

Houten beeld
Startprijs 220 EUR

Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.

Bronzen buste naar Modigliani
Startprijs 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G