Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans servies, J. Petie
Resultaat: 2.000 EUR

Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...

3 Grote Kang Xi borden
Resultaat: 600 EUR

Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G

2 Grote Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G

Yixing potje, krekel
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R

Groot Imari bord
Resultaat: 380 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G

6 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G

4 Delen Chinees met zilver
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G

Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R

Kang Xi dekselpot
Startprijs 200 EUR

Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R

Grote Imari dekselvaas
Resultaat: 310 EUR

Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 850 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Majolica bloemenzuil met pot
Startprijs 80 EUR

Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G

Wandplaat, Delfts blauw
Resultaat: 190 EUR

Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G

Tegel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Aardewerken vaas, W.C. Brouwer
Startprijs 150 EUR

Willem Coenraad Brouwer, Leiden 1877-1933 Zoeterwoude, bolvaas groen met bruin verlopen glazuur. 13x16ø Cond:G

Terracotta schenkkan, Khurvin
Startprijs 300 EUR

Oude terracotta schenkkan, waarschijnlijk uit Khurvin (dichtbij Karaj), 900 - 800 BC in redelijk tot goede staat 31x20x16cm.

Yixing potje, Foo-honden
Startprijs 500 EUR

Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G

Aardewerken hond, Wenen
Startprijs 300 EUR

Antieke Weense Goldscheider keramieken windhond, omstreeks 1920 gemertk, (minimale chips) Cond:R/G 26x38x14cm

Grote porseleinen tijger
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Duits porseleinen tijger omstreeks 1920, Schwarzburger Werkstatten Arthur Storch, modelnr. U 1167, in goede staat 35x37x19cm

Tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R

Grote terracotta olifant
Resultaat: 200 EUR

Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.

Grote Duitse schaal met wapens
Startprijs 220 EUR

Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm

Groot wandbord met ruiter
Startprijs 225 EUR

Groot antiek Duits majolica Historisme sierschotel met prtretten, wapens Römischer Kaiser 40øcm in goede staat

Delftse knobbelvaas
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G

2 Chinese hengselschalen, zilver
Resultaat: 120 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G

Urn uit 1300 gevonden bij Deventer
Resultaat: 275 EUR

Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G

Grote Fam Rose pot met draken
Startprijs 4.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, met diverse drakenvoorstellingen en goudrand 47x32cm Cond:G

3 Aardewerken schalen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G

2 Vazen met Foohond en figuren
Resultaat: 220 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G

Chinese schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G

3 Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm

2 Antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G

Grote blauwe schotel
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat 46,7øcm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G

Kapitale Chinese dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G

6 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors (gemerkt,) 4 haarlijnen en chips ø25cm. Cond.: R

Wanli schotel
Resultaat: 135 EUR

Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemen decor(1 haarscheur, minimale chip) 22,7-23,5øcm Cond:R/G

6 Delen Chinees porselein, ca. 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zes delen oud antiek Chinees porselein( beschadigingen) 8-12cm Cond:R

Chinese tegel, landschapsdecor
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G

2 Kop & Schotels 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels (chips schotels) een kang Xy gemerkt ø6x8,5cm Cond;R/G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

Antieke Chinese beelden
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e-19e eeuwse natuurstenen Chinese beelden, met rondom Chinese schriften en voorstellingen met Chinese kinderen bij karbauen (1 hoorn afgebroken) verder in goede staat. 22x10,5x8,5cm

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G

Yixing trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Klein antiek Chinees Yixing theepotje met emaille bloesemdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw in goede staat 6,5x10x6cm ø Cond:G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G

7 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G

Peking glazen vaasje
Startprijs 170 EUR

Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R

2 Porseleinen wandlampen (Sitzendorf/Thüringen)
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.

2 Meissen kopjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes met bloemendecor en gouddecoratie, 20e eeuw in goede staat 8x7ø cm Cond:G

4 Delen Meissen
Startprijs 70 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein, 20e eeuw, theepot, soepkom onderschotel kopje, in goede staat.

Handbeschilderde plaquette bloemen
Startprijs 120 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor gemertk: F.S. 95. handbeschilderd 35x25cm Cond:G

Hutschenreuther figurengroep
Startprijs 200 EUR

Oude Hutschenreuther porseleinen figurengroep, voorstellende 2 dansers omstreeks 1970 gesigneerd G.Granget, in zeer goede staat 25cm

2 Vergulde kop & schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 200 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Porseleinen panter
Startprijs 650 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm

4 Delen Hongaars porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G

2 Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G

KPM porseleinen beertje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G

Porseleinen zeehond
Resultaat: 260 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G

8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Bloempot
Startprijs 40 EUR

Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R

Meissen vaasje
Startprijs 80 EUR

Stadt Meissen vaasje porselein, 1000 Jahre Meissen 1929 met Chinees georienteerde florale beschilderingen en gouddecor, in goede staat 14x13cm ø Cond:G

Porseleinen dekselvaas, Hutschenreuther
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther dekselvaas met hoorn des overvloeds, bloemen en gouddecor Lorens Selb. omstreeks 1900 Jugendstil 39x18øcm in goede staat.

Dresden porseleinen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm

Porseleinen figurengroep
Startprijs 90 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G

2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Antiek servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...

Porseleinen servies, Haviland
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...

Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Hutschenreuther vaas met floraal en gouddecor, 20e eeuw in goede staat Selb Bavaria, abteilung Für Kunst 16cm Cond:G

3x Kop & Schotel
Startprijs 100 EUR

Drie oude antieke porseleinen kop en schotels, K.P.M omstreeks 1900 met gouddecor, Hutschenreuther Dresden, blauw, handbeschilderd met floraal decor, en P.K Karlsbad donkerblauw met goud en figurendec...

Staande lamp, Kayser
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.

2 Aardewerken vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G

Diverse delen Royal Albert
Resultaat: 85 EUR

Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...

Groot KPM bord
Startprijs 60 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

2 Antieke Meissen borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M

3 Gemberpotten
Startprijs 150 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Kang Xy vaas, 8-hoekig
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R

6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G

3 Chinese capucijner kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G

3 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G

2 Engelse beeldjes, dames
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse figuren, vrouwen zittend op ram, mogelijk vroeg Staffordshire, 1 goed 1 gewei beschadigd 14cm Cond:R/G

2 Staffordshire beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Staffordshire keramieken figuren omstreeks 1900, liggend figuur met boek en viool, en Dick Turpin te paard( arm liggende figuur gerestaureerd) 10-19cm CondR\G

Staffordshire beeld met houder
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engels keramieken Staffordshire figuur met horlogehouder omstreeks 1900(chip) Cond:R/G 31x25x7cm

6 Staffordshire beeldjes
Startprijs 75 EUR

Zes antieke Engelse keramieken figuren Staffordshire 19e eeuws, officier te paard, vrouw op geit, man met doedelzak, romantisch paar, vrouw bij stam. Restauraties en beschadigingen. 9-21cm

2 Engelse beelden + strooier
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Engelse keramieken figuren omstreeks 1900 man en vrouw op hocker en 1 zoutstrooier figuur met bierpul(chip)15-18cm Cond:R/G

Borstbeeld van een dame
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G

Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, ( met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G

Porseleinen beeld, dansend paar
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse Rudolstadt porseleinen figuur van en dansend paar, met floraal en gouddecor, 20e eeuw, jurk beschadigd 16,5cm Cond:R

2 Volkstadt porseleinen beeldjes
Startprijs 160 EUR

Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw Italie een jongen met Ierse setter, en Napels figuur bloemenmeisje. gemerkt Cena 20-18cm Cond:R/G