Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, 16e-17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G

M. de Jongere
Resultaat: 1.400 EUR

Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 7.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.

Schilderij Jan Cremer
Startprijs 2.500 EUR

Jan Cremer, Enschede 1940 abstracte compositie, olieverf op linnen 100x100 Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 4.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G

Schilderij Carl Bille
Resultaat: 900 EUR

Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G

Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR

A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, A.J. Lamme
Resultaat: 1.100 EUR

Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G

3
Resultaat: 7.500 EUR

Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G

Schilderij Mozart Rottman, dame
Startprijs 500 EUR

Mozart Rottman 1874-1958, zigeunervrouw, olieverf op paneel, lichte craquele vorming, 35x25cm Cond:G

Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 750 EUR

Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G

Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G

Lithografie, Ton Schulten
Startprijs 300 EUR

Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Resultaat: 1.850 EUR

Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G

Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startprijs 200 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G

Schilderij, Willy Martens
Resultaat: 1.900 EUR

Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G

Schilderij, W. van Nieuwenhoven
Startprijs 500 EUR

Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Gobell, aquarel winter
Resultaat: 800 EUR

G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G

Schilderij Husner
Resultaat: 750 EUR

Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering (Duitsland) met bol glas en bladgouden lijst, landschap. 50x57cm Cond:G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse Duitse achterglasschildering, met bergen, dorp en figuren, m et bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G

Schilderij J.Lodeizen
Resultaat: 200 EUR

Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G

H. van Meegeren
Startprijs 500 EUR

Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond:G

Schilderij, Adri Pieck
Resultaat: 400 EUR

Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 900 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G

D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 900 EUR

P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Dick Bruna litho
Resultaat: 240 EUR

Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G

3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 750 EUR

Drieluik van Ad van den Brink ( 1944 Oosterhout - ), acryl op linnen, schimmende figuren in mooie kleurencomposities 50x60cm. Cond.: G

Miniatuur, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...

Gouache, Mia Dikken
Startprijs 100 EUR

Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G

Schilderij, Stutterheim
Resultaat: 225 EUR

Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Monogram M.
Startprijs 300 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

Franz Skarbina
Resultaat: 300 EUR

Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.

Bobrov (Russische School)
Resultaat: 450 EUR

Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

Schilderij Heine, poezen
Resultaat: 150 EUR

Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek
Resultaat: 1.300 EUR

Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

Schilderij J.Zondag
Resultaat: 140 EUR

Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR

Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G

Kurt Bartel
Startprijs 200 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Jeno Ring
Resultaat: 275 EUR

Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Startprijs 200 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G

E.L. Berthon
Resultaat: 875 EUR

E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G

G. Altman, landschap met koeien
Resultaat: 600 EUR

Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Resultaat: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startprijs 600 EUR

Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Schilderij, J. Huth '73
Resultaat: 250 EUR

Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M

Schilderij, Herman Brood
Startprijs 2.000 EUR

Herman Brood 1946-2001(met taxatierapport ) Management Herman Brood(Koos van Dijk) Race car, uit de serie speed en chasing, acryl op linnen, 80x120cm met lijst 140x100cm CondG

Rik Jager
Startprijs 180 EUR

Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G

Rik Jager
Startprijs 180 EUR

Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw(naamplaatje Pieter Barbiers) oude watermolen met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G

Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (naamplaatje Pieter Barbiers) boerenhuis met herder, vee en panorama, olieverf op linnen Cond;G 32x23cm

Schilderij, monogram N.M.
Startprijs 150 EUR

Monogram N.M 20e eeuw, taverne met kaartspelende figuren, olieverf op paneel 45x40cm Cond:G

Schilderij, J. de Graaf
Startprijs 100 EUR

Jochem de Graaf (2e helft 20e eeuw), zandtechniek op linnen, stilleven met tulpen 120x80cm. Cond.: G

Bloemstilleven, Evert Moll
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G

Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G

Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G

Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G

A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen
Startprijs 650 EUR

A.H.J Molkenboer, Leeuwarden 1872-1960 Haarlem, dames in interieur aan het handwerken, olieverf op linnen 66-86cm Cond:G

Gobell, aquarel, winter
Startprijs 1.200 EUR

G.H. Gobell, Raalte 1786-Deventer 1833(met provenence) ijsgezicht met schaatsers en 2 figuren op de voorgrond, koek en sopie, aquarel op papier 24x21cm Cond:G

Schilderij, doorkijk
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G

Schilderij, Giethoorns landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, Hendriks havengezicht
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd C.M. Hendriks ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, kopie oude meester
Resultaat: 475 EUR

A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...

Gerda Rotermund
Startprijs 200 EUR

Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Startprijs 200 EUR

Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G

Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorovskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.

Jan Toorop, vrouwen in fabriek
Startprijs 250 EUR

Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G

Schilderij Giethoorn
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, bruggetje bij Giethoorn, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Pantokrator
Startprijs 900 EUR

Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.

M. Fritz 1881
Resultaat: 100 EUR

M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1880
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Hollandse school, jongen met koeien
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Georg Kiste
Startprijs 40 EUR

Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R

K. Eichhorst
Resultaat: 40 EUR

K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G

A. Seluk
Resultaat: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

Aquarel, soldaten bij tent
Startprijs 120 EUR

Reinier Craeyvanger 1812-1880, twee figuren bij 17e eeuws soldatenkamp, aquarel op papier, 21x15 Cond:G

Schilderij, zee
Startprijs 800 EUR

German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G

Schilderij, C. Landin
Startprijs 100 EUR

C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G

Schilderij W. van Bemmel
Resultaat: 110 EUR

W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G

Gregor Espenhagen
Startprijs 500 EUR

Gregor Espenhagen, naakte dames aan een bar bij bordeel, acryl op linnen 200x60cm Cond:G

Hugo L. Braune 1922
Resultaat: 180 EUR

Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

J. Hubert, pastel poezen 1901
Startprijs 1.000 EUR

J.Hubert 1901, Belgische school, spelende kittens, pastel op papier 60x42 Cond:G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G