Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.

Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR

Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.

Grote messing samovaar
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G

Apothekers reiskistje
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...

Inktstel, wilde zwijnen (brons)
Startprijs 450 EUR

Grote zware marmeren inktstel met bronzen everzwijnen omstreeks 1920, in goede staat 15x43x17cm

2 Bronzen kanonnen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G

Staande lamp met plantenbak
Resultaat: 450 EUR

Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G

Officiers-sabel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G

Historisme console + dekselpot
Resultaat: 600 EUR

Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...

Lamp, Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G

Schildpad etui, ingelegd
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G

Messing vogelkooi
Resultaat: 60 EUR

Oude messing papegaaienkooi, 20e eeuw in goede staat 153x44øcm

Schildpad portemonnee
Startprijs 100 EUR

Kleine 19e eeuwse met schildpad belijmde portemonnee, met boulle inleg Cond:G 2x7x5cm

Stel messing wandschotels
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G

Uit hoorn gesneden wandelstok-handvat
Startprijs 220 EUR

Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G

Art Deco lamp, bronzen hert
Startprijs 400 EUR

Ijzeren Art Deco hanglamp omstreeks 1930 met bronzen edelhert, in zeer goede staat, 63x50x7cm

Grote cloisonne vaas
Startprijs 625 EUR

Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Harnas
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm

Scheepskompas + kijker
Resultaat: 90 EUR

Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm

Antieke hand-naaimachine
Resultaat: 75 EUR

Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG

Pikkelhaube
Resultaat: 160 EUR

Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G

Majolica hang-petroleumlamp
Resultaat: 190 EUR

Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G

Hangpetroleumlamp, bonte kap
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G

Polyfoon
Startprijs 450 EUR

Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R

Melkhouder, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G

Staande schemerlamp, bronzen voet
Resultaat: 80 EUR

Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm

Viool, Mark Neukirchen
Startprijs 1.300 EUR

Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G

Groot Russisch kruis
Startprijs 80 EUR

Grote oude Russische bronzen heilig kruis met figuren, torens met tekst verso floralen decor, in goede staat 39x20,5x0,7cm

Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Startprijs 120 EUR

Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G

Kroonluchter met leeuwen
Startprijs 100 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.

Grote Jugendstil hanglamp
Startprijs 200 EUR

Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.

Bronzen liniaal, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G

Gietijzeren etageretafel
Startprijs 60 EUR

Gietijzeren bijzettafel 19e eeuws met drie etages, bewerkte bladen met floraal decor (gemerkt) in goede originele staat, 78cm Cond:G

Heilig kruis
Startprijs 100 EUR

Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.

2 Antieke bronzen tafllampen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G

Houten lamp met putti
Startprijs 90 EUR

Oude houtgesneden plafondlamp met putti omstreeks 1930, 6 lichts in goede staat 83x90ø Cond:G

Kraantjeskan, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm

2 Antieke kerk-kandelaars
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

2 Kluwenhouders
Startprijs 90 EUR

Twee antieke kluwenhouders omstreeks 1880, 1 messing bewerkt met schaar, en 1 brons bewerkt op bolpootjes. 9-12cm Cond:G

Russisch reisikoon
Startprijs 50 EUR

Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm

Luchtdrukmeter
Resultaat: 70 EUR

Oude barometer, luchtdrukmeter, gemerkt Huger meteobar, met messing en houten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat, 27c17x10cm

Design lamp, Tony Cordero Sibilla
Startprijs 250 EUR

Origine eTony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G

Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G

Samac beeldje met thermometer
Resultaat: 180 EUR

Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G

Deense telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G

Lampje met vrouwe justitia
Resultaat: 75 EUR

Oude bronzen tafellamp voorstellende vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm.

Jugendstil inktstel, 3 uilen
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen Jugendstil inktstel omstreeks 1900 met 3 zittende uilen(ongesigneerd) 8x28x12,5cm Cond:G

Muntengewichtdoosje
Resultaat: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

2 Barok kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G

Jugendstil dekseldoos, Orivit
Resultaat: 80 EUR

Antieke plated Jugendstil dekseldoos met edelhert decor omstreeks 1900 in goede staat 8x23x15cm

2 Kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G

Art Deco lamp met beeld
Startprijs 70 EUR

Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R

Art Nouveau schaal
Resultaat: 50 EUR

Art Nouveau ijzeren schaal met matglazen schaal ca. 1910 in goede staat 17xø21cm.

2 Grote vazen, J.S.
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G

Bronzen Jugendstil schaaltje
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm

Messing etageretafeltje
Resultaat: 100 EUR

Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.

Messing etageretafeltje, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm

10 Delen design, ijzer
Resultaat: 60 EUR

Tien delen design van ijzer met o.a: 7x Norway design (Olaf Josf?), 3x Germetco Sweden. Onder andere: schalen, kandelaren en een bureauset (2e helft 20e eeuw) 8-24cm. Cond.: G

Pors. hoorn des overvloeds
Resultaat: 75 EUR

Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G

Foto lijstje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

2 Cloisone vazen, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee oude antieke Cloissone vazen met drakendecor, fijne kwaliteit(vaas iets beschadigd bovenrand) 25,5x12ø Cond:R/G

Chinese theebus
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese metalen verwikkelde theebus(gemerkt) omstreeks 1900 met pagode en havendecor, in goede staat 11x10x6cm

6 Delen cloisone
Resultaat: 70 EUR

Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.

Chinees bronzen jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

Spiegel + Perzische map
Resultaat: 1.100 EUR

Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G

Chinese snuffbottle, rode lak
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese snuffbottle rode lak met florale en visdecors, in goede staat 7-5cm

2 Lakwerk doosjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G

Chinees figuur
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm

4 Snuifflesjes, roodlak
Resultaat: 275 EUR

Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G

Japans cloisoné
Startprijs 100 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Mahonie kistje
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahoniehouten kistje omstreeks 1900 in goede staat 20x9x6cm

Boulle ingelegde dekseldoos
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoos met boulle inleg en bronzen grepen (stukjes Boulle missen) 14x35x24cm Cond:R/G

Kistje sieraden + schildpad-bril
Resultaat: 35 EUR

Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G

Schrijfkist 19e eeuws
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G

Doos, vierkant
Startprijs 100 EUR

Perzische met been belijmde en beschilderde(goud) dekseldoos omstreeks 1900 met houtintarsia(binnenkant vakverdeling en velours) dekselknop mist, en een stukje intarsia weg. 9x31x31cm Cond:R/G

Koranhouder, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R

Bewerkte doos met voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G

Ingelegd kistje
Resultaat: 80 EUR

Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G

5 Dekseldoosjes in de vorm van eieren
Resultaat: 150 EUR

Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G

Kerfsnede dekseldoos
Startprijs 25 EUR

Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G

Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

Theekistje
Startprijs 160 EUR

Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G

Mooie bijbel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G

Familie statenbijbel + boekje
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bijbels: 1x grote bijbel ca. 1900 "Holy Bible, old and new testament Browns Family Bible" met koperen sluitwerk en 1x 17e eeuwse bijbel "Biblia De Oantsche H. Schrifture in 's Gravenhage,...

Scheerset
Startprijs 170 EUR

Oude Duitse Schlingen scheerset in etui met zeven messen, omstreeks 1920 met ivoor imitatie heften, in goede staat 4x18x11 Cond;G

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke bijbel 1818 met diverse bijbelse gravures in originele band(1e pagina gelijmd) 7,5x15x8,5cm Cond:R/G

Bijbel op standaard, 17e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm

Statenbijbel, Pieter Keur
Startprijs 625 EUR

Hollandse 18e eeuwse statenbijbel door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht, met originele leren band en bronzen beslag met diverse gravures, 12x38x25cm Cond:R/G

Statenbijbel
Resultaat: 375 EUR

Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G

Duits boek "Der Neue Heilmethode"
Resultaat: 70 EUR

Antiquarisch Duits boek, platen die neue Heilmethode omstreeks 1900 in goede staat 7x15x22cm