Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G
Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G
Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.
Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Grote Duitse eikenhouten Grunderzeit partnerdesk ca. 1880 (uitneembaar) met origineel beslag, diverse lades en deuren. Schrijfleer op blad is in zeer goede originele staat 76x100x180cm.
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.
Oude metalen medicijnkast met glazen schappen, inclusief slot en sleutel. 75x50x31cm. Cond.: G
Grote 2-delige mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 225x150x47cm.
Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.
Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm
Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G
Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...
Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G
Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm
Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G
Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.
Beukenhouten gebeitste hoekkast met gebogen deuren en glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 201x70x55cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Eikenhouten 18e eeuwse 1-deurs spinde (aanpassingen) 100x89x46cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.
Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.
Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.
Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M
Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe meidenkast omstreeks 1870, 2 deurs met lade boven(krimpnaad zijkant)162x110x48cm Cond:R/G
Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G
Tropisch houten orgelgebogen secretaire(mogelijk teak fineer) met bronzen beslag 1e helft 20e eeuw in Barokstijl, met mooi binnenleven, diverse lades kelder en vakverdeling, 113x89x60cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Duitse notenfineer Louis Philippe salontafel ca. 1880 in goede staat 59x110x70cm.
Antieke Duitse massief mahoniehouten dekenkist omstreeks 1830, met slot, in goede staat. 80x114x57cm Cond:G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Notenhouten buffet ca. 1880 met spiegelopstand, versieringen en origineel beslag. In goede staat (minimale fineerschade) 118x55x190cm.
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe 3-laden commode ca. 1870 in goede originele staat (lichte fineerschade) 80x95x50cm.
Louis Philippe wortelnoten bijzettafel ca. 1870, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 67xø52cm.
Hollandse eikenhouten barok, Louis Quinze stijl schrijfbureau, omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 121x56x120cm Cond:G
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Italiaans notenhouten Barokstijl secrataire met intarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 90x83x40cm
Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk en goede velours stoffering (louis philippe) 100x46x58cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G
Vier klassieke armleunstoelen (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw in goede staat 95x57x52cm.
Oude Boulle stijl tafel 20e eeuw met uitklapbaar blad en groen leer, bronzen beslag, zwart gelakt, 81x73x46cm Cond:G
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Prachtige wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met 6 lades en origineel bronzen beslag 71x98x49cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm
Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.
Grote eikenhouten kist in Gotische stijl met ijzeren beslag, poorten en figuren, 20e eeuw in goede staat. 54x145x47cm
Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Oude chroom design bijzettafel met in hoogte verstelbaar glazen blad, naar ontwerp van Eileen Gray, 2e helft 20e eeuw 66xø48cm. Cond.: G
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, omstreeks 1900, met parelrand en Queen Anne poten, in goede staat, 90x50x80cm
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G
Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.
Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.