Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Duitse mahoniehouten secretaire 1820
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...

Mahonie hoekkast
Startprijs 600 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Gestoken beren-bank
Resultaat: 750 EUR

Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...

Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880
Resultaat: 800 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G

Kersen biedermeier barokstijl meubel
Startprijs 900 EUR

Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G

Eiken schrijftafel 1890 met figuren
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...

Barok commode
Resultaat: 330 EUR

Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm

Mahonie Empire bank met intarsia
Resultaat: 475 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.

Mahonie kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G

Eiken barok vitrinekast
Startprijs 700 EUR

Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.

2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 550 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm

Wit gelakte Grutterskast
Startprijs 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...

EIken kabinet
Resultaat: 700 EUR

Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G

Betaaltafel, 18e eeuw
Resultaat: 1.700 EUR

Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.

Eiken partnerdesk
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse eikenhouten Grunderzeit partnerdesk ca. 1880 (uitneembaar) met origineel beslag, diverse lades en deuren. Schrijfleer op blad is in zeer goede originele staat 76x100x180cm.

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 500 EUR

Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R

Barok vitrine, stijlmeubel
Resultaat: 330 EUR

Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R

Mahonie Empire Chaise Longue
Resultaat: 650 EUR

Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm

Schwarzwalder vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G

Engelse salontafel met brons
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...

Duitse Grunder kast
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.

Metalen medicijnkast
Resultaat: 160 EUR

Oude metalen medicijnkast met glazen schappen, inclusief slot en sleutel. 75x50x31cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Grote 2-delige mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 225x150x47cm.

Frans eiken kabinet
Startprijs 500 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Gebeeldhouwde stoel
Startprijs 120 EUR

Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm

Eetkamer tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G

Secretaire
Startprijs 7.500 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

6 Eiken bestoken stoelen
Resultaat: 350 EUR

Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.

Mahoniehouten schrijfbureau
Resultaat: 500 EUR

Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm

Teakhouten kast 1860
Startprijs 400 EUR

Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G

Side table
Resultaat: 285 EUR

Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G

Eiken kast
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...

Bretonse buffetkast
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 2.500 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm

Wortelnoten barok vitrine
Resultaat: 390 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G

Eiken kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.

Boekenkast
Startprijs 1.500 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Schrijfbureau
Resultaat: 330 EUR

Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.

Gestoffeerde stoel, Lodewijk XV
Startprijs 80 EUR

Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 450 EUR

Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.

Schwarzwalder muziekstandaard
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G

Notenhouten buffet
Resultaat: 300 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm

Bijzettafel met intarsia en brons
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G

EIken Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Hoekkast met bolvormig glas
Resultaat: 140 EUR

Beukenhouten gebeitste hoekkast met gebogen deuren en glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 201x70x55cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.

Eiken 1-deurs broodspinde, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse 1-deurs spinde (aanpassingen) 100x89x46cm. Cond.: G

Eiken hoekkast
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.

Jugendstil sofa met inlegwerk
Resultaat: 550 EUR

Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G

Ingelegde vitrine
Startprijs 1.000 EUR

Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G

Barok commode
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.

Naaitafeltje met hangoren
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.

Wandconsole, marmeren blad
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M

Bonheur
Resultaat: 325 EUR

Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G

Mahonie 2-deurs kast 1870, Willem III
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe meidenkast omstreeks 1870, 2 deurs met lade boven(krimpnaad zijkant)162x110x48cm Cond:R/G

Stoel met koppen
Resultaat: 160 EUR

Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G

Orgelgebogen secretaire
Startprijs 300 EUR

Tropisch houten orgelgebogen secretaire(mogelijk teak fineer) met bronzen beslag 1e helft 20e eeuw in Barokstijl, met mooi binnenleven, diverse lades kelder en vakverdeling, 113x89x60cm Cond:G

Vitrinekast, 2 laden
Resultaat: 950 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenfineer Louis Philippe salontafel ca. 1880 in goede staat 59x110x70cm.

Mahoniehouten kist, rond deksel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse massief mahoniehouten dekenkist omstreeks 1830, met slot, in goede staat. 80x114x57cm Cond:G

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

Hollands buffet
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten buffet ca. 1880 met spiegelopstand, versieringen en origineel beslag. In goede staat (minimale fineerschade) 118x55x190cm.

Mahoniehouten Louis Philippe commode
Resultaat: 110 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe 3-laden commode ca. 1870 in goede originele staat (lichte fineerschade) 80x95x50cm.

Wortelnoten bijzettafel op 3-spant poot
Startprijs 175 EUR

Louis Philippe wortelnoten bijzettafel ca. 1870, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 67xø52cm.

Eiken barok secretaire ca. 1780
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten barok, Louis Quinze stijl schrijfbureau, omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 121x56x120cm Cond:G

Eiken kast
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...

Notenhouten bureau met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl secrataire met intarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 90x83x40cm

Chaise longue
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.

2 Biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk en goede velours stoffering (louis philippe) 100x46x58cm Cond:G

Salontafel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G

eiken buffetkast
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G

4 Armleunstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier klassieke armleunstoelen (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw in goede staat 95x57x52cm.

Boulle stijl tafel
Resultaat: 160 EUR

Oude Boulle stijl tafel 20e eeuw met uitklapbaar blad en groen leer, bronzen beslag, zwart gelakt, 81x73x46cm Cond:G

Hollandse kussenkast, stijlmeubel
Resultaat: 475 EUR

Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...

Barok vitrinekast
Startprijs 900 EUR

Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...

Bijzettafeltje, geschulpt
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.

Queen Anne commode
Resultaat: 110 EUR

Prachtige wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met 6 lades en origineel bronzen beslag 71x98x49cm. Cond.: G

Bloemenzuil
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm

Eiken vitrinekast
Startprijs 750 EUR

Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.

Eiken kist, Gothische stijl
Resultaat: 110 EUR

Grote eikenhouten kist in Gotische stijl met ijzeren beslag, poorten en figuren, 20e eeuw in goede staat. 54x145x47cm

Willem III, bonheur
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G

Mahonie secretaire
Startprijs 400 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Chroom design tafeltje, naar Eileen Gray
Resultaat: 50 EUR

Oude chroom design bijzettafel met in hoogte verstelbaar glazen blad, naar ontwerp van Eileen Gray, 2e helft 20e eeuw 66xø48cm. Cond.: G

Eiken schrijfkabinet
Startprijs 750 EUR

Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G

Eikenhouten theemeubel
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, omstreeks 1900, met parelrand en Queen Anne poten, in goede staat, 90x50x80cm

Eiken kapstok
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G

Orgelgebogen wortelnoten halkastje
Startprijs 80 EUR

Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm

Eikenhouten 1-deurs vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm

Biedermeier mahonie armstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G

Eiken barok secretaire
Startprijs 280 EUR

Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.