Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren suikerschepjes
Resultaat: 35 EUR

2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

5 Modebrochen 50e jaren
Geen vanafprijs

5 Modebrochen 50e jaren.

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen, 2 zakhorloges en horloge kettingen omstreeks 1900

2 Vestzakhorloges
Resultaat: 40 EUR

1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.

3 Zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

3 Zakhorloges, 2x zilveren cilindergang ca. 1900, 1x ca. 1900.

Kristalvaasje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Karaf en Gemberpot
Resultaat: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

5 Broches/spelden
Geen vanafprijs

5 Broches/spelden

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

Broche
Geen vanafprijs

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

Broche
Geen vanafprijs

Broche met markasietjes en een groene steen

Van London
Resultaat: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

J.H. Persijn
Resultaat: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Slager Jr.
Geen vanafprijs

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Xeno Münninghof
Resultaat: 400 EUR

Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U

Kalshoven, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U

Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs

Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U