Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Smeedijzeren band
Resultaat: 200 EUR

Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.

2 Kleine ikoontjes
Geen vanafprijs

2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

Eiken lepelrekje
Geen vanafprijs

Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G

Bronskleurige bureaulamp
Resultaat: 25 EUR

Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Ovale schaal
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.

3 Delen Aziatisch
Geen vanafprijs

3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Koperen visweegschaal

Koperen insteekketel
Resultaat: 20 EUR

Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.

Roodkoperen opiumkan
Geen vanafprijs

Roodkoperen tuitkan met messing handvat en knop. Geheel gedecoreerd met rondjes en bloemetjes, ca. 1900, 45x30x20cm.

Tipp + Co kanon
Resultaat: 125 EUR

Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G

Tipp + Co Vrachtwagen
Resultaat: 100 EUR

Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G

2 Modelauto's
Geen vanafprijs

2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.

Modelauto
Resultaat: 20 EUR

Paul's Model Art, Minichamps, Krupp Titan 1952 in goede staat.

Blikken tank
Resultaat: 35 EUR

Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G

Schuco Büssing 8000
Resultaat: 20 EUR

Schuco Büssing 8000 in uitstekende staat.

Blikken flakgeschut
Resultaat: 25 EUR

Blikken Duits flakgeschut, begin 20e eeuw,17x13x9 cm.,Cond.G

Schuco Classic Examico 4001
Geen vanafprijs

Schuco Classic Examico 4001, Art. Nr. 01030 met opwindmechanisme, in uitstekende staat en met originele verpakking.

Speelgoed soldaten
Resultaat: 150 EUR

Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Geen vanafprijs

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18

Blikken kanon
Resultaat: 25 EUR

Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G

Schuco Kommando Auto 2000
Resultaat: 40 EUR

Schuco Kommando Auto 2000 in originele verpakking, beide delen aanwezig. Cond.: U.

Mandoline
Geen vanafprijs

Mandoline gemaakt door Silvestri, jaren 30. 60x20cm.

2 Houten modelboten
Geen vanafprijs

2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.