Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Van London
Resultaat: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

J.H. Persijn
Resultaat: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Slager Jr.
Geen vanafprijs

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Xeno Münninghof
Resultaat: 400 EUR

Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U

Kalshoven, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U

Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs

Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Italiaans landschapje
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G

Barok tekening
Resultaat: 35 EUR

Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U

Pabst
Geen vanafprijs

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Rodenburg
Geen vanafprijs

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U

Goosen, koetjes in landschap
Resultaat: 350 EUR

Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U

"A point to point"
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 350 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U

Arie Knikker
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U

J. Pieneman
Resultaat: 55 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U