Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen abstract beeldje
Geen vanafprijs

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Resultaat: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Sculptuur neerdalende duif
Resultaat: 400 EUR

Houten sculptuur van een neerdalende duif, Heilige Geest, ornament van klankbord van een preekstoel ca 1700. Cond.: G 20xø68cm.

Bronzen leeuw
Resultaat: 35 EUR

Bronzen leeuw ca. 1900, ongesigneerd 20x9x4,5cm. Cond.: U

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G

Beeldje op marmeren voet
Startprijs 20 EUR

Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.

Bronzen meisje
Resultaat: 15 EUR

Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G

Houten sculpture
Startprijs 20 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

3 Delen brons
Resultaat: 25 EUR

3 Delen brons. 1x bronzen vijzel, 1x bronzen bel (22,5cm.), 1x kaarsenstandaard (20,5cm.), 1x vijzel (11cm.). Cond.: G

Bronzen sculpture, Henneman
Resultaat: 475 EUR

Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.

Bronzen vijzel
Startprijs 30 EUR

Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G

Bronzen bakkertje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.

Bronzen dame met gans
Startprijs 35 EUR

Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G

Houten snijwerk
Startprijs 35 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G

Sculpture man
Resultaat: 35 EUR

Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G

Houten beeld, Balinese dame
Resultaat: 35 EUR

Tropisch houten beeld van een Balinese dame zittend op ballustrade, gemaakt van jati hout 27x15x9cm. Cond.: G

Houten sculptuur
Resultaat: 40 EUR

Grote tropisch houten opebngewerkte sculptuur van een dansende Balinese dame 43x20x10cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 40 EUR

Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Bronskleurige figuur, opa
Startprijs 50 EUR

Bronskleurige figuur, opa met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.

Brondkleurige figuur, oma
Startprijs 50 EUR

Bronskleurige figuur, oma met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.

Bronzen hond met fazant
Resultaat: 60 EUR

Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G

Bronzen dame en heer
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G

Bronzen waterspugende eend
Resultaat: 60 EUR

Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.