Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen wit Meissen
Resultaat: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

2x Herend porselein
Geen vanafprijs

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

8 kantig imaribordje
Resultaat: 40 EUR

8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G

Imari bordje
Geen vanafprijs

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Empire bakje vuurverguld
Resultaat: 135 EUR

Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Vaas Val Saint Lambert
Resultaat: 80 EUR

Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G

Kaststel 5x
Geen vanafprijs

5 Delig blauw aardewerken kaststel met landschapsdecor ca. 1960. van 2 deksels is het kroontje gelijmd, verder helemaal gaaf. Dekselvaas: 17x10x34cm. Andere vaas: 16x11x26cm.

Biedermeier bakje
Resultaat: 80 EUR

Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G

Oud keramiek bord
Resultaat: 150 EUR

Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel

3 Kopjes en 2 schoteltjes
Geen vanafprijs

3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Copier, vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote Copier Leerdam vaas gemerkt C.L. 22,5xø14cm. Cond.: U

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Hollands kristal
Resultaat: 25 EUR

1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,

2 Vaasjes
Geen vanafprijs

2 Vaasjes Gouds plateel

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

2 Platelen vazen
Resultaat: 18 EUR

2 Platelen vazen. 1x Platelen kraagvaas van Royal Flora Keramiek Gouda Holland. gedecoreerd met bloemen 23xø13cm. Cond.: G 1x PLatelen vaas van Modica Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland Nr. 314 24xø...

Blauwe schotel
Geen vanafprijs

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

2 Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Resultaat: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

4 Chinese kop en schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese kop en schotels met bladdecor Chien Lung. Kop: 4xØ6,5cm Schotels: 2xØ10,5cm.

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.