Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken wandklok
Geen vanafprijs

Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.

Wortelnoten staartklokje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Fries staartklokje met maanstand en 3 beeldjes op de kop. Klok heeft een handbeschilderde wijzerplaat. 2e helft 20e eeuw 83x23x16cm. Cond.: G

Zaanse klok
Geen vanafprijs

Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G

Zaans klokje
Geen vanafprijs

Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.

Haantjes comtaise
Resultaat: 275 EUR

Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.

2 Eikenhouten Art Deco klokken
Geen vanafprijs

2 Eikenhouten Art Deco pendules 20-er jaren. Beide het front met wortelnoten gefineerd. 1x Snetra Schwebeanker zonder slinger 21x50x15cm. 1x Art Deco klok met slinger 24x45x16cm.

Regelateur Seikosha
Geen vanafprijs

Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R

2 Eikenhouten pendules
Resultaat: 20 EUR

2 Eikenhouten pendules 20-er jaren, geschikt voor onderdelen of om op te knappen.

Franse Art Deco klok
Geen vanafprijs

Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.

Regelateur Junghans
Geen vanafprijs

Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.

Regelateur Gustav Becker
Geen vanafprijs

Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.

Noten gefineerde pedule
Resultaat: 25 EUR

Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.

Kleine kolompendule
Resultaat: 30 EUR

Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.

Franse schoolklok
Resultaat: 15 EUR

Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G

Franse comtoise
Resultaat: 30 EUR

Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G

Pendule 20-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G

Schwarzwald klokje
Resultaat: 30 EUR

Schwarzwald klokje ovaal, achter glas beschilderd. uurwerk niet getest. 26x23x11 cm.

Bergische klok
Resultaat: 250 EUR

Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 15 EUR

Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.

Schoolklokje
Resultaat: 60 EUR

Schoolklokje ca. 1900 Schwarzwald met messing uurwerk ø30cm.

Comtaise
Resultaat: 100 EUR

Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.

Comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antiek Franse comtoise met harpslinger "Petite Bellaval" 47x38x19cm.

Klokkenstel
Geen vanafprijs

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R