Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Buffetkast notenhout
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Zakkroon
Resultaat: 110 EUR

Met kristal behangen zakkroonluchter midden 20e eeuw 85xø38cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.

Kleed
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

Kleed
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U

Engelse 3-zits bank
Resultaat: 100 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 3-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x240cm. Cond.: R

Engelse 2,5 zits bank
Resultaat: 75 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R

Eiken Franse stoel
Geen vanafprijs

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Kersenhouten theetafel
Resultaat: 50 EUR

Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.

Kinderstoel + schemelstoel
Resultaat: 20 EUR

1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G

Eikenhouten kast 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...

Bolpoot tafeltje
Resultaat: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Grunder tafeltje
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G

Prisma zakkroon
Resultaat: 150 EUR

Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.

Krukje met figuren
Resultaat: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

Engelse hangoortafel
Geen vanafprijs

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Engelse ronde salontafel
Geen vanafprijs

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G

Meidenkast
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 25 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

4 Kleine kleedjes
Geen vanafprijs

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Prisma lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.