Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U