Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Italiaans landschapje
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G

Barok tekening
Resultaat: 35 EUR

Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U

Pabst
Geen vanafprijs

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Rodenburg
Geen vanafprijs

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U

Goosen, koetjes in landschap
Resultaat: 350 EUR

Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U

"A point to point"
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 350 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U

Arie Knikker
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U

J. Pieneman
Resultaat: 55 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U

Icoon
Resultaat: 220 EUR

Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900

"Boer naar kerk"
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U

B. van Londen
Resultaat: 200 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U

Onbekend schilderij, landschap met figuur
Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G

Olieverf schilderij
Resultaat: 100 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

2 Aquarellen
Resultaat: 90 EUR

2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U

Ongesigneerd, herberginterieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R

Repelius
Resultaat: 100 EUR

Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U

Schilderij Hardy 1961
Geen vanafprijs

Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U