Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.

Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR

Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.

Franse pendule ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.

Franse pendule Louis Seize stijl
Startprijs 450 EUR

Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.

Klokkenstel
Geen vanafprijs

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Wortelnoten tafelklokje
Startprijs 220 EUR

Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.

Franse bronzen pendule
Startprijs 250 EUR

Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.

Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR

Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.

Antieke regelateur
Geen vanafprijs

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Franse pendule
Startprijs 550 EUR

Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.

Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G

Mysterieus
Startprijs 380 EUR

Mysterieus grote sculptuur van brons,voorstellend dame met kelk ,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.

Staande klok
Geen vanafprijs

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

Wandregelateur
Resultaat: 46,5 EUR

Eiken wandregelateur, begin 20e eeuw, 70x34x17cm. Cond.: G

2 Schwarzwalders
Resultaat: 35 EUR

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

Regelateur Junghans
Geen vanafprijs

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Bim Bam
Resultaat: 30 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 77x29x14cm. Cond.: G

Engelse staande klok Lancaster
Geen vanafprijs

Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...

2 Koekoeksklokken
Resultaat: 75 EUR

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Startprijs 275 EUR

Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.

Noten vrijslinger
Startprijs 150 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.