Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Zeldzaam Engels mahoniehouten pianobankje op vierspant ca. 1860. Recent opnieuw bekleed met bruin leder. In hoogte verstelbaar 53x47x35cm. Cond.: G
Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.
Ovaal noten gefineerd naaitafeltje, Louis Philippe ca. 1870 met getorste poten. Tafeltje heeft 1 lade. 76x63x47cm. Cond.: G
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U
Grote Nederlandse barometer eind 19e eeuw. temperatuurmeter gebroken, kwikbuis nog heel. 97x34x7cm. Cond.: G
3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...
3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...
1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G
2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Wortelnoten theestoof in Chippendale stijl Hollands ca. 1880 45x34x34cm. Cond.: G
MAssief eiken Duitse speeltafel ca. 1900. Poten zijn iets geribt, tafel is uitklapbaar. Blad zit los en het vilt dient vervangen te worden. 76x94x47(ingeklapt) Cond.: R
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.