Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapstok met Jugendstil tegels
Resultaat: 40 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

Notenhouten barometer
Resultaat: 25 EUR

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Zeeuwse Kast
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten Zeeuwse kast ca. 1860. 152x60x180cm.

Handgeknoopt tapijt 303x204cm.
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.

Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

Chippendale vitrine
Startprijs 300 EUR

Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.

Grenen hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.

Vitrine
Startprijs 80 EUR

Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.

Biedermeier bank
Startprijs 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.