Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Draai fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G

Houten miniatuurstoeltje
Startprijs 175 EUR

Houten bruinbeschilderd miniatuur kinderstoeltje. Oud-Hollands 19e eeuw. 50x27x22cm.

Luikslakens secretaire 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G

Hoekkast
Startprijs 450 EUR

Iepenhouten hoekkast ca. 1860, Cond.: G 140 x 90 x 54cm.

Grenen empire spiegel
Startprijs 200 EUR

Grenen Empire-stijl spiegel 20e eeuws met koperen ornamenten 118x64x6cm. Cond.: U

Grote hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Grote hanglamp met prisma's behangen 21e eeuw. 55xø30cm. Cond.: G

Hoekstoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G

Essenhouten Windsor armfauteuil
Resultaat: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Resultaat: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Salonstoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.

Ladenkastje met 10 laden
Startprijs 300 EUR

Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen, kersenkleurig.H. 55 x 45 x 105 cm.

Getorste fauteuil
Startprijs 45 EUR

Eikenhouten getorste armstoel met leeuwekopjes en webbing zitting ca. 1920. Zitting is van skyleer. Cond.: G

2 Staande schemerlampen
Startprijs 45 EUR

2 Staande creme-witte schemerlampen. 1x met grote ronde aardewerken bol, afgebeeld met dieren. 1x Houten staande lamp beide 20e eeuw. Cond.: R

Voltaire met groene stof
Startprijs 90 EUR

Massief mahoniehouten armvoltaire met gesneden kroon ca. 1870 110x70x60cm. Cond.: R

Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Mahoniefineer salontafel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 30 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Wortelnoten bankje
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten bankje gemaakt van wortels. Zeer decoratief voor binnen en buiten eind 20e eeuw. 90x140x40cm. Cond.: G

Goudkleurig tafeltje
Resultaat: 55 EUR

Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 150 EUR

Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Mahonie wijntafeltje
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.

Kindermeubeltje, linnenkastje
Startprijs 400 EUR

Bruinbeschilderd vurenhouten kindermeubeltje, linnenkastje. Hollands biedermeier ca. 1880.

Mahoniehouten tafel
Startprijs 300 EUR

Biedermeier mahoniehouten eettafel. Blad is gecontourneerd en van massief mahonie. Prachtige bolpott uitlopend in 4-spant 78x127x98cm. Cond.: G