Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G
Houten bruinbeschilderd miniatuur kinderstoeltje. Oud-Hollands 19e eeuw. 50x27x22cm.
Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G
Grenen Empire-stijl spiegel 20e eeuws met koperen ornamenten 118x64x6cm. Cond.: U
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.
Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen, kersenkleurig.H. 55 x 45 x 105 cm.
Eikenhouten getorste armstoel met leeuwekopjes en webbing zitting ca. 1920. Zitting is van skyleer. Cond.: G
2 Staande creme-witte schemerlampen. 1x met grote ronde aardewerken bol, afgebeeld met dieren. 1x Houten staande lamp beide 20e eeuw. Cond.: R
Massief mahoniehouten armvoltaire met gesneden kroon ca. 1870 110x70x60cm. Cond.: R
Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Wortelnoten bankje gemaakt van wortels. Zeer decoratief voor binnen en buiten eind 20e eeuw. 90x140x40cm. Cond.: G
Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.
Biedermeier mahoniehouten eettafel. Blad is gecontourneerd en van massief mahonie. Prachtige bolpott uitlopend in 4-spant 78x127x98cm. Cond.: G