4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Eikenhouten knopstoel met biezen zitting. Hollands ca. 1930, 112x50x40cm.
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G
Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)
Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G