Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Mahoniehouten krakeling stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U

Eikenhouten pastoorskast Holland
Startprijs 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.

Eiken armleunstoel
Resultaat: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Eettafel
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten Biedermeier eettafel ca. 1860, 115 x 90 x 74 cm.

Noten schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G

Eikenhouten knopstoel
Startprijs 10 EUR

Eikenhouten knopstoel met biezen zitting. Hollands ca. 1930, 112x50x40cm.

Dagobertstoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G

4 Deventer stoeltjes
Resultaat: 45 EUR

4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

2 Kleine handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.

2 Kleden
Geen vanafprijs

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

Grote kamelentas
Resultaat: 50 EUR

Grote handgeknoopte kamelentas met franjes 125x80cm. Cond.: G

Tapijt 75x118
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Rood-blauw begin 20e eeuw 75x118cm.

Engels luierkabinet
Startprijs 2.000 EUR

Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

Kamelenstoeltje
Resultaat: 55 EUR

Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten donker gebeitste boekenkast ca. 1880 met 5 schappen 199x127x31cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Resultaat: 20 EUR

Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G

Iepenhouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Commode
Resultaat: 180 EUR

Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G

Engelse stoel Windsor stijl
Resultaat: 50 EUR

Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)

Spinnerstoel + tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Eikenhouten voetenbankje met leer bekleed ca. 1970, in verschillende hoogtes verstelbaar.

Biedermeier tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G