Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.
Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.
Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.
Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.
4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.
1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G