Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten Engelse secretaire
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G

Eikenhouten kastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R

Hanglamp vierkant zwart
Startprijs 120 EUR

Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.

Notenhouten stoel
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten biedermeier stoel. Hollands ca. 1860, 98x50x45cm.

Perzisch tapijt 160x111
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 160x111cm. Cond.: R

Tapijt 150x93
Startprijs 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Wollen tapijt
Startprijs 100 EUR

Groot geel wollen tapijt, India, met doorlopende blauwe streep. Superieure kwaliteit 240x296cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Startprijs 350 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Startprijs 350 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Iepenhouten armstoel
Startprijs 300 EUR

Iepenhouten armstoel in Louis Seize stijl. Hollands 19e eeuw, 95x55x45cm.

Boeken regaaltje
Resultaat: 180 EUR

Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.

Kerfsnede tafeltje
Startprijs 25 EUR

Kerfsnede vruchtenhouten bijzettafeltje begin 20e eeuw. Alle kanten geheel kerfgesneden 47x29x29cm. Cond.: R

Krukje met figuren
Resultaat: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

Documentenkistje
Startprijs 70 EUR

Documentenkistje omstreeks 1930, lindenhout bestoken met een patrijs. 22 x 28 x 18 cm.

Notenhouten trumeau
Startprijs 350 EUR

Notenhouten trumeau met witmarmeren blad en spiegelopstand. Duits biedermeier ca. 1860. 190x90x36cm.

Eiken bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten Duitse bureaustoel met ronde rugleuning, ca.1900,83x61x45cm., Cond:R

Bordenrekje
Resultaat: 35 EUR

Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...

Engelse secretaire
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire met 1 lade midden 20e eeuw. Binnenin diverse vakjes. Secretaire is van massief eiken 99x72x40cm.

Eikenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G

Notenhouten dagobertstoel
Startprijs 200 EUR

Notenhouten dagobertstoel, Hollands 19e eeuw. 82x55x55cm.

Essenhouten Windsor schommelstoel
Startprijs 300 EUR

Essenhouten Windsor schommelstoel. Engels 19e eeuw. 98x54x70cm.

Mahonie Biedermeier glasvitrine
Startprijs 2.500 EUR

Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.

Muziekstandaard
Resultaat: 70 EUR

Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G