Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.
Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.