Miniatuur Hollands notenhouten kabinetje 19e eeuw met inlegwerk aan de voor- en zijkanten, poten gerestaureerd, 68x50x26cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Notenhouten trumeau met witmarmeren blad en spiegelopstand. Duits biedermeier ca. 1860. 190x90x36cm.
135x95x52 cm. Cond.:G
4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U
Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G