Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.
Ovaal noten gefineerd naaitafeltje, Louis Philippe ca. 1870 met getorste poten. Tafeltje heeft 1 lade. 76x63x47cm. Cond.: G
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...
3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...
1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G
2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G
Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.
Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.
2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.