Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.

Essen Empirestoel
Resultaat: 135 EUR

Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.

Commode met spiegel
Geen vanafprijs

Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.

Naaitafeltje
Geen vanafprijs

Ovaal noten gefineerd naaitafeltje, Louis Philippe ca. 1870 met getorste poten. Tafeltje heeft 1 lade. 76x63x47cm. Cond.: G

Eiken Duitse kist
Resultaat: 300 EUR

Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G

3 Barometers
Resultaat: 40 EUR

3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...

3 Jugendstil barometers
Resultaat: 60 EUR

3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...

1 Franse barometer
Resultaat: 20 EUR

1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G

2 Barometers
Resultaat: 40 EUR

2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...

Barometer
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 120 EUR

Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G

Hoekstoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G

Salonstoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.

Mahoniefineer salontafel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.

Eiken armleunstoel
Resultaat: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Noten schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G

Dagobertstoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G

4 Deventer stoeltjes
Resultaat: 45 EUR

4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

2 Kleine handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.

2 Kleden
Geen vanafprijs

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

Grote kamelentas
Resultaat: 50 EUR

Grote handgeknoopte kamelentas met franjes 125x80cm. Cond.: G