Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten boekenkast
Startprijs 500 EUR

Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.

Kersenhouten penantkastje
Startprijs 200 EUR

Kersenhouten penantkastje. Frans biedermeier ca. 1860. 81x93x45cm.

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.

Buffetkastje
Startprijs 100 EUR

Massief eikenhouten buffetkastje 20-er jaren met facet geslepen ruitjes 202x120x48cm. Cond.: G

Tapijt 238x138
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 238x138cm.

Kleed
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

Tapijt 183x22
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 183x122cm. Cond.: G

Tapijt 140x173
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U

Engelse 3-zits bank
Resultaat: 100 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 3-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x240cm. Cond.: R

Engelse 2,5 zits bank
Resultaat: 75 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R

Bijbelstandaard
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. 100x50x35cm. Cond.: G

Eiken Franse stoel
Geen vanafprijs

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Tafel
Startprijs 50 EUR

Ronde Biedermeier tafel ca. 1850 met 3-spant poot en massief mahonie blad.

Stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Designstoel van Pierre Paulin. Stoel is gemaakt van verchroomd ijzer bekleed met zwart leer. 50-60 er jaren, 98x80x70cm. Cond.: G

Massief iepenhouten dressoir
Startprijs 500 EUR

Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering. H 87 x 183 x 47cm.

Eiken vitrinekastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Hollandse wandvitrine ca. 1950 65x64x15cm. Cond.: G

Bordenrek 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Eikenhouten bordenrek Hollands ca. 1880. Compleet gesneden aan beide zijkanten. 2 Mannenfiguren uitgesneden 118x43cm. Cond.: G

Art Deco boekenkast
Startprijs 10.000 EUR

Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.

Salontafel Willem III
Startprijs 90 EUR

Hollandse notenhouten salontafel Willem III met spinnepoot ca. 1860-1880. De randen zijn allemaal gezwart 56x126x98cm. Cond.: G

Toilettafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten toilettafel met marmeren blad en 1 lade ca. 1870. Aan de zijknaten de moglijkheid ahnddoeken op te hangen. Marmer moet wel in elkaar gezet worden 88x78x46cm.

Lederen barok stoel
Startprijs 100 EUR

Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten naaitafeltje Duits ca. 1880, bovenblad kan scharnieren. Blad is met wortelnoten opgelegd 76x40x48cm. Cond.: G

Etagere tafeltje jugendstil
Startprijs 230 EUR

Zwart gelakt etagere tafeltje met handbeschilderde tableaus (bloemen en landschap) eind 19e eeuw. Met koper beslagen ornamenten 97x62x47cm. Cond.: U