Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen kolenkit
Resultaat: 30 EUR

Grote oude koperen kolenkit 64x33x45cm. Cond.: U

2 Gipsen bustes
Resultaat: 60 EUR

2 Gipsen bustes van vrouwen, brons gepatineerd begin 20e eeuw. 1x 56x36x18cm. en 1x 55x26x33cm. Cond.: G

Houten kistje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.

Jugendstil luciferhouder/kandelaar
Startprijs 45 EUR

Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.

2 Wandornamenten,olifanten
Startprijs 400 EUR

Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.

Jugendstil sektkoeler
Startprijs 110 EUR

Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/

Art-deco waterkoker
Startprijs 45 EUR

Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.

4 Kandelaars Zweden
Startprijs 70 EUR

4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.

Houten kistje
Startprijs 135 EUR

Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.

3 WMF jugendstil messing potten
Startprijs 80 EUR

3 WMF jugendstil messing potten H.14.5 cm.

Kavel diverse mode sieraden
Geen vanafprijs

Kavel diverse mode sieraden

2 Vissen bergsteen
Startprijs 90 EUR

Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd

Chinees meisje
Resultaat: 40 EUR

Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.

Doos varia
Startprijs 30 EUR

Doos varia met o.a; aardewerk, porselein, glas en koper. Cond.: G

Antieke majolica hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

Tiffany stijl lamp
Startprijs 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Divers tin en koper
Resultaat: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Divers koper en tin
Geen vanafprijs

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

3 Delen tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Dubbelloops damesgeweer
Startprijs 140 EUR

Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R

Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

Houten beeld Madonna
Startprijs 1.250 EUR