04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

2x Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

2 Tegeltableaus, 1x 9 bloempot-tegeltjes in lijst b43x43cm. 1x 4 figuren tegeltjes in lijst 30x30cm.

Tegeltableau Kon.Marechaussee
Geen vanafprijs

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.

5 Kruiken
Startprijs 100 EUR

5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G

Kruik
Startprijs 45 EUR

Aardewerken kruik begin 20e eeuw. herkomst Zuid-Europa 41xø26cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G

5 Heksenketeltjes
Resultaat: 25 EUR

5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G

Muntenverzameling
Resultaat: 160 EUR

7 Maatbekers tin
Resultaat: 5 EUR