Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
2 Bakkelieten letterdozen ca. 1940. 1x Letterdoos, 1x speeldoos met monogram LCMG
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G
Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
Staande messing petroleumlamp begin 20e eeuw met glazen kap van latere datum 50xø15cm. Cond.: G
4 Porseleinen petroleumlampjes ca. 1900. 2x Handbeschilderd met bloemen 25cm. 1 is omgebouwd tot elektrische lamp gemerkt Kosmos.