04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Oorlogszakmes
Startprijs 20 EUR

Oorlogszakmes 1943 met mes, priem en blikopener, Cond.: G

2 Koperen kandelaars
Startprijs 150 EUR

2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G

Pop, S.B. Sonneberg
Startprijs 40 EUR

Pop, S.B. Sonneberg, genummerd 2966,13 Duitland, 45x25x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Standaard met 2 zwaarden
Startprijs 30 EUR

Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G

2 Messing vazen
Startprijs 25 EUR

2 Messing vazen met omlopend bloemmotief, Holland ca. 1910. H:27cm.

Messing voorstelling
Startprijs 65 EUR

Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.

7 Maatbekers tin
Resultaat: 5 EUR

14 Statien religieus
Startprijs 825 EUR

14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M