Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs

3 Delfts blauwe borden ca.1900, 2x ø23 cm. 1x ø19cm.

7x Diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diversen,o.a.spuitfles,barometer,psalmenboek etc.

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 10 EUR

3 Diverse karaffen

2 Kleine karaffen
Geen vanafprijs

2 Karafjes en botervloot met bloemmotief.

4 Antieke glazen karaffen
Geen vanafprijs

4 Diverse antieke karaffen

5 Delen glas/kristal
Resultaat: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Thee en koffiekan
Geen vanafprijs

Oude thee-en koffiekan 1e helft 20e eeuw. Frans gemerkt. H.14-21 cm.

Divers porselein 33x
Geen vanafprijs

33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje

2 Japanse borden
Geen vanafprijs

2 Japanse imari borden,Fam.noir, ca.1900,decor van bloemen en paradijsvogels.

Petrus Regout bord
Geen vanafprijs

Petrus Regout bord ca.1900,decor van bloemen en vogels,ruitvormige rand.

Twee Duitse bierkruiken
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Chinees blauw dekselpotje
Resultaat: 20 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.

Blauwe vaas
Resultaat: 20 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910, 28xø15cm.

4 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 125 EUR

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

4 Chinese blauwe borden
Resultaat: 60 EUR

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Gouda plateel vaas.
Startprijs 80 EUR

Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G

4-Delige set
Resultaat: 70 EUR

Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G

3 Petrus regout borden
Resultaat: 10 EUR

3 Petrus regout borden