5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.
Oude thee-en koffiekan 1e helft 20e eeuw. Frans gemerkt. H.14-21 cm.
33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje
2 Japanse imari borden,Fam.noir, ca.1900,decor van bloemen en paradijsvogels.
Petrus Regout bord ca.1900,decor van bloemen en vogels,ruitvormige rand.
Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.
Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G