G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Lucia Wittig-Keyser (Amsterdam 1873 - 1958 Laren), olieverf op linnen, vaas met bloemen, Cond.: U
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen, 33x36cm. Cond.: U
H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.
W.G. Hofker (Den Haag 1902), ets op papier, paardekar op de kade 44x16cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
Gesigneerd Rink?, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 30-er jaren, 40x60cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U
H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U