Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vossenjacht, ruiters te paard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U

J. de Leeuw, stadsgezicht naar C. Springer
Startprijs 150 EUR

J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U

Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U

Ricky Damen
Startprijs 225 EUR

Ricky Damen, olieverf op linnen, bloemstilleven, 70x80cm. Cond.: U

Ricky Damen
Startprijs 225 EUR

Ricky Damen, olieverf op linnen, bloemstilleven, 70x80cm. Cond.: U

Schilderij, muciserend stel
Startprijs 340 EUR

Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U

Schilderij, naakt
Startprijs 135 EUR

Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U

Pastel, Hongaarse vrouw
Resultaat: 275 EUR

George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U

Schilderij, naakte vrouw
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U

Ond.gesigneerd
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.

Gesign.G.Stoll
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,

Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR

Italiaanse oude meester

Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, "Kip", 27x19cm. Cond.: U

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Test 1
Startprijs 100 EUR

Test 1 2
Startprijs 200 EUR

Test 3
Startprijs 300 EUR

TEst 4
Geen vanafprijs