Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en schapen, 100x60cm. Cond.: M
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, kopie van een oude meester eind 19e eeuw, olieverf op linnen, man en vrouw met boog, 75x110cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U
Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U
Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U
Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.
Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U