Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Cor de Laan, olieverf op linnen, rivierlandschap met riet, 45x30cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G
G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G
G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R
A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Gesigneerd A.K. '45, olieverf op paneel, vaas met bloemen, 11x13cm. Cond.: U
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, staande naakte Orientaalse vrouw, 60x90cm. Cond.: U