Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kalender Gelderse kunst
Resultaat: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Williams, litho kippen.
Startprijs 30 EUR

Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U

Andy Warhol
Startprijs 80 EUR

Andy Warhol, litho op papier, "Cats", 55x78cm. Cond.: U

Schilderij, 19e eeuws interieur
Startprijs 200 EUR

Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U

D. Kubb
Geen vanafprijs

N. Dam '71, jockeys
Startprijs 50 EUR

N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U

The Battle of Waterloo
Resultaat: 30 EUR

The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.

Cor de Laan
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Cor de Laan, olieverf op linnen, rivierlandschap met riet, 45x30cm. Cond.: U

J. Jans. Hof te Usselo
Resultaat: 30 EUR

Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U

Schilderij stilleven
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G

Kalender Grafisch atelier
Resultaat: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

2x Rosina Wachtmeister
Resultaat: 45 EUR

2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U

Landkaart Zutphen
Resultaat: 50 EUR

Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U

Tekening Carsons, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R

A. Kurznach
Resultaat: 30 EUR

A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U

Ongesigneerd, kubistisch
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Schilderij. A.K. 1945
Geen vanafprijs

Gesigneerd A.K. '45, olieverf op paneel, vaas met bloemen, 11x13cm. Cond.: U

Boom met boerderij, olieverf op karton
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.

Schilderij, naakte Orientaalse vrouw
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, staande naakte Orientaalse vrouw, 60x90cm. Cond.: U